Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Środa, 11 sierpnia 2021. Imieniny: Klary, Zuzanny, Lecha. Słońce wstało dziś o 05:16. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 15 godzin i 11 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:27. Ciemna noc zapadnie o 22:06, ale gwiazd można wypatrywać od 21:09.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 27

Dzień dobry Kochani! No jak wyspani?
Czy kartofle już wykopane? Bociany już odleciały? Bo jakoś tak rano jesienne było. Mam świadomość, że to normalne ale jakoś wcześniej chyba niż zwykle te zimne i mgliste poranki. Jeszcze jakiś durny Niemiec jechał przede mną z światłami przeciwmgłowymi, jak ja tego nie lubię gdy ktoś nawet gdy jedzie w sznurku samochodów nie wyłączy tego piekielnego czerwonego światła z tyłu. A o terenie zabudowanym nie wspominając.
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@dos_badass: tak żeby się też trochę wytłumaczyć, to jest to screenshot dużego powiększenia (musiałam uciąć elementy rozpoznawalne, bo wiesz, jednak to wykop ;). Na dodatek zdjęcie robione w nocy przez okno podczas deszczu XD Tak jak mówisz, po prostu się cieszę, że pośród małych pyrdków utrwalił się taki byczek. Pozostałe były takie smol jak poniżej:
Pobierz shittysupport - @dosbadass: tak żeby się też trochę wytłumaczyć, to jest to screensho...
źródło: comment_1628662994RgGGN8nOjsGuTWUGx7mQGG.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@dos_badass: już tylko na urlopy zajeżdżam, do rodziców. Wszystko ładnie poremontowane, mnóstwo sklepów i małych biznesów się pootwierało i wszedzie dojedziesz na piechotę/rowerem. Ale jednak jest to odczucie, że czas tutaj biegnie nieco wolniej niż w mieście. Wszędzie znajome twarze, pełno ludzi spaceruje/biega, rodzinki na rowerach, cisza i spokój itp.

Tak na codzień to mieszkam we Wrocławiu, więc wiadomo: daleko, drogo i korki wszędzie ()
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @algus: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Dddkop: @Wejszlo: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @martica: @lenythenub: @Mosiondz: @skibi: @Camilleone: @dos_badass:

@shitty_support: ٩( ^o^ )۶

Koniec wakacji powoli się zbliża, to oznacza wysyp grzybów. Koszyk i nożyk już czekają w gotowości :)
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...
Dobry den,

To była jakaś burza? W Świdnicy podobno też, ja nic nie słyszałem ¯_(ツ)_/¯

Dzieci mam chore, opieka do soboty( ͡º ͜ʖ͡º)

zmieniam stanowisko pracy tzn albo stanowisko albo zakład, dziś będę pewny na stówkę( ͡º ͜ʖ͡º) jak zadzwonią to zakład:P takie ploty już chodzą że wracam do starej pracy że chyba mnie chcą ( ͡º ͜ʖ͡º
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Przepraszam, że tak późno, ale ostatnie 3 dni to była droga przez mękę. Ostatnie przenoszenie rzeczy, wykładanie towaru, dostawy, itp., wszystko żeby otworzyć nowy sklep o czasie. I tak mnóstwo rzeczy jeszcze trzeba zrobić, ale jest już ok. Trzy dni #!$%@? od 6 do 17,