Wpis z mikrobloga

Gdy ktoś przychodzi i mówi, że za PO albo, hehe, SLD, w TVP leciała taka sama nachalna propaganda jak dziś leci, to chciałbym przypomnieć, że od 2004 do 2021 roku w telewizji polskiej pracował nie kto inny, jak Jan Pospieszalski, typowo katolicki i prawicowy publicysta, dziennikarz, który wyleciał z TVP ze swoim programem "Warto rozmawiać" za... Krytykę rządowej walki z koronawirusem. XD

Pracował przez ponad 15 lat w programach "Warto rozmawiać" oraz "Jan Pospieszalski: Bliżej". Zaczynał za czasów SLD, przetrwał rządy dawnego PiS, Samoobrony, LPR, PSL i PO. Dopiero dobra zmiana A. D. 2021 zrobiła z nim to czego się nikt nie spodziewał.

Wyobrażacie sobie dziś, żeby w TVP pojawił się Tomasz Lis ze swoim programem w podobnej formule?

Tym oto krótkim zdaniem można zamknąć mordę każdemu symetryście, polecam, papaj.

#bekazpisu #tvpis #postkomunistycznepanstwomafijne #polityka
papaj2137 - Gdy ktoś przychodzi i mówi, że za PO albo, hehe, SLD, w TVP leciała taka ...

źródło: comment_1628653684hSrdbpbA5Juek1C7OjGNak.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktoś ma jakieś kontrargumenty ma to co papaj powiedział? Wydaje mi się ze prawi dobrze, a powiedziałbym o tym rodzicom i chce znać dwie strony.


@na_czilku: powiem Ci jako niemal 40-letni dziad, który dobrze pamięta tamte czasy. Nie znosiłem TVN za narrację zbyt proPO. Tak samo mediów rydzykowych za skrajną narrację w przeciwnym kierunku.

Jeśli miałem obejrzeć program informacyjny to włączałem TVP, bo przekaz był najbardziej wyważony (z odchyłem na stronę prorządową). Podobnie: jeśli miałem wybierać między TVP Info, a TVN 24, wybierałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
argumenty są takie, że jak się symetrystom świat wali to mówią tak, jak wyżej jakiś leszcz napisał: "i tak wszystkie media manipulują i piorą mózg i są ściekiem", więc kto jak bardzo to już nie ma znaczenia. klasyczne dystansowanie się, również wspomniane wyżej

@s3v3n:

Jedynym leszczem może być co najwyżej twój stary. :*
  • Odpowiedz
@papaj_21_37 tak zapytam, bo widzę, że teraz "centrum" też sie dostaje... Jak sie kończy 18 lat to trzeba wybrać ród prawaków, albo lewaków, bo inaczej trafia sie do rynsztoka (symetrystow)? Czy jest jakaś inna ścieżka życia niż skrajności, bo widzę, że teraz każdy kto trochę by to wyśrodkował jest symetrystą, tchórzem, dzbanem i oczywiście, a jakże - debilem
  • Odpowiedz
@s3v3n: @iAmTS
Ale zescie sobie wymyslili slowko wytrych, by zaorac kogos kto logicznie mysli bez zadnych argumentow xD
Przeciez nikt nie neguje, ze tvpis ma chamska propagande i pod tym wzgledem przebija tvn czy, ze pis to gowno tylko.
1. PO mozna porownac, do tego ze ktos Ci wbija noz w brzuch, a PiS urywa Ci leb. Dalej nie ma sensu glosowac na PO.
2. Propaganda tvnu jest subtelneijsza,
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: ja jestem w centrum, ale jednocześnie nie uważam by obecna TVP była choć trochę podobna do TVP 10 czy 20 lat temu ale jednocześnie gardzę platformą i środowiskami będącymi z nią zaprzyjaźnionymi (i oczywiście pisem)
  • Odpowiedz
tak zapytam, bo widzę, że teraz "centrum" też sie dostaje... Jak sie kończy 18 lat to trzeba wybrać ród prawaków, albo lewaków, bo inaczej trafia sie do rynsztoka (symetrystow)?


@FanaticoRosso1910: Żadnemu centrum się nie dostaje, bo to co się w tym kraju #!$%@?, to nie jest konflikt między prawakami i lewakami. To konflikt między demokratycznym państwem prawa, a postępującym autorytaryzmem. Zarówno przyzwoity prawak jak i przyzwoity lewak (a i przyzwoity
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: ej, ale PO zdjęło z anteny w 2011 roku program i wywaliło go na mordę. I akurat zupełnie nie jestem symetrystą, PiS to największe gówno, jakie przydarzyło się temu krajowi, natomiast nie jest to dobry przykład, wręcz kłamstwo
  • Odpowiedz
tak zapytam, bo widzę, że teraz "centrum" też sie dostaje..

@FanaticoRosso1910: Nie, nie centrum tylko symetrystom się dostaje. Twierdzenie, że "PiS-PO jedno zło" to nie bycie w centrum, tylko symetryzm. A symetryzm zawsze działa na korzyść tych relatywnie "bardziej złych" bo wybiela ich negatywne cechy tłumacząc je tym, że "tamci robili to samo". A nie robili.
  • Odpowiedz
I dla przypomnienia "za PO było to samo" przekleję swój inny komentarz:

Tutaj kilkuminutowy materiał na potwierdzenie tezy:
- na początku widzimy sondaż, w których zastosowano skalę mającą na celu wyolbrzymienie przewagi partii rządzącej,
- warto również zauważyć, że w sondażu całkowicie pominięto partię Janusza Korwina-Mikke,
- w 4:41 widzimy celowo zdeformowaną postać lidera największej partii opozycyjnej, który bełkocze coś niewyraźnie, a narrator wyraźnie sugeruje nam, że mamy do czynienia z osobą szkodzącą Polsce,
WaveCreator - I dla przypomnienia "za PO było to samo" przekleję swój inny komentarz:...
  • Odpowiedz
ej, ale PO zdjęło z anteny w 2011 roku program i wywaliło go na mordę


@LewPodkarpacia: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jan_Pospieszalski:_Bli%C5%BCej

@WaveCreator: obejrzałem wybrane przez Ciebie fragmenty i w zasadzie jeśli nie widzisz różnicy między stylem tego materiału a tego co prezentuje dziś TVP to nie ma dla ciebie ratunku chłopie. Chociaż wykres trochę naciągany, ale to i tak nic w porównaniu do tego co robi TVP.

Pic rel pierwszy z brzegu
papaj2137 - > ej, ale PO zdjęło z anteny w 2011 roku program i wywaliło go na mordę
...

źródło: comment_1628671174RmAg8KDLxzgoykKSYCcz6R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Pierwsze co, to TVP i obecna partia rządząca nie ma nic wspólnego z "prawactwem".

Druga sprawa.

Tym oto krótkim zdaniem można zamknąć mordę każdemu symetryście, polecam,
  • Odpowiedz
PO można porównać do tego ze ktoś ci wbija nóż w burzyć a PiS urywa ci łeb


@pi73r: XD czasami aż muszę usiąść jak czytam wykopowe zlote myśli ale tutaj to się chyba położę na podlodze
  • Odpowiedz
  • 0
@kobiaszu Dałeś przykład, gdzie była afera dotyczącą dziennikarzy, ale patrząc przez całokształt to TVN jest zdecydowanie stronniczy i wspiera PO. Nawet teraz posłowie tej partii noszą przypinki z logiem TVNu.
  • Odpowiedz