Wpis z mikrobloga

- dlaczego chcesz delegalizować legalnie działającą partię, która została zweryfikowana w wyborach?


@tour-azore: Złośliwie - gdyby was zdelegalizowano, to te miejsca w parlamencie może byłyby zajęte przez kogoś, kto czasem #!$%@? myśli.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Znowu robisz z siebie idiotę - zaprzeczając podstawowym faktom.

Zrobimy tak - ty wybierzesz dowolny tytuł związany z opozycją
(który chociaż trochę zajmuje się polityką: onet, newsweek, wp, rmf, tvn, itp. - co tam chcesz) -
a ja udownodnie ci linkiem do artykułu / reportażu w którym czarno na białym jest napisane że: "ustawa jest wymierzona tylko w TVN"

A potem usuniesz konto i przestaniesz zmyslać. Deal?
  • Odpowiedz
a ja udownodnie ci linkiem do artykułu / reportażu w którym czarno na białym jest napisane że: "ustawa jest wymierzona tylko w TVN"


@tour-azore: Czekaj - co mnie ma obchodzić co piszą jakieś gazetki? Treść ustawy nie zależy od wymysłów gazetek, tylko treści ustawy xD
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Czekaj - ale to ty twierdzisz że NIKT nie piszę o lexTVN że to ustawa wymierzona tylko w tvn.

ps. właśnie sobie przypomniałem skąd cię znam - to ciebie wziąłem za laskę (z racji nicku i histerycznego zachowania ) w innym znalezisku :)))))))))))))))))

Widzę że ciągle wykazujesz ten sam brak logiki i zaprzeczasz sam sobie w co drugim wpisie :)))))
  • Odpowiedz
Widzę że ciągle wykazujesz ten sam brak logiki i zaprzeczasz sam sobie w co drugim wpisie :)))))


@tour-azore: xD

Napisał facet, który dyskutuje o ustawie,której nie przeczytał. Ale straszne rzeczy o niej na pudelku piszą.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Ale ty naprawdę chcesz robić z siebie idiotę twierdząc że przeczytałeś projekt ustawy :)))))))))))
Gdzie?????????????????? Chłopie jak masz wgląd w tą ustawę to udostępniaj dalej :))))))))))))))))))))))))

Przecież twoja jedyna wiedza na ten temat to jakieś portale i plotki:))))
  • Odpowiedz
@Filipterka25: lol ponownie wynalazłeś koło.:))) linkując tą stronę:))))

Ustawa jest tak napisana, że można spacyfikować prawie dowolne media


To teraz znajdz mi tą ustawę i skopiuj paragraf który to umożliwia
  • Odpowiedz
@Filipterka25: a jak już zlinkujesz tą rewolucyjną ustawę to galopem do PAP i innych agencji prasowych.
Bo wygląda na to że wszyscy przegapili tak ważny projekt. :)))) Lex tvn jest grożna ale pacyfikacja prawie wszystkich mediów to nie przelewki :)))
  • Odpowiedz
Jedyne ograniczenie które się tam wprowadza to max 49% udział kapitału

spoza UE - co dotyczy JEDYNIE tvnu


@tour-azore: Twórczą interpretację TK ws. powiązań kapitałowych. Nie ma problemu, nie takie rzeczy były klepane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a nie kłóci ci się z logiką wymaganie / oczekiwanie od "faszysty"

żeby bronił demokracji i wolności słowa?


@tour-azore: Wasze ideologiczne sprzeczności należą do was, nie do mnie. :)
Nie moja wina że wasza propaganda jest wewnętrznie sprzeczna. Konfiarze pieprzacy o wolności słowa powinni jej bronić,
  • Odpowiedz
@KaloszSzatana:

Wasze ideologiczne sprzeczności należą do was, nie do mnie. :)


Nie wasze - bo nie jestem ani nie byłem zwolennikiem konfederacji - i gdzie tu widzisz ideologie?
Ja piszę o logice (a raczej jej braku) - bo ty skamlesz do "faszystów" żeby ci pomogli obronić
  • Odpowiedz