Wpis z mikrobloga

Kurde jak ja nie mogę się zebrać. Ogólnie 2 miesiące temu przyjmować zacząłem najpierw Coaxil, teraz Wellbutrin i kurde miałem od tamtego czasu zacząć terapię. Do dziś nie zacząłem. Umówienie wizyt do lekarzy przychodzi mi trudno. Inne rzeczy w życiu które pewnie od strzału robią ja w ogóle kapituluję w nich. Co to jest za problem? To nie jest raczej prokrastynacja. To jest jakby przelatywanie czasu przez palce. Ogólnie jestem umówiony z psychiatrą że biorę te leki tylko pomocowo do terapii bo mam depresję egzongenną nie wrodzoną. I one u mnie nie zrobią roboty. Mając to na uwadze - jest jakiś specyfik nie wiem cbd, dmt, jakieś przetestowane nootropy? Czy ja powinienem zmienić leki na jakieś potencjalnie inne jakieś wychwyty noradrealiny, kickery dopaminy, testosteron? No nie umiem normalnie funkcjonować no ;( Aż tak może rozleniwiony jestem, w końcu to lata zaniedbań. #pytanie #psychiatria #suplementy #zdrowie #produktywnosc #wychodzimyzprzegrywu
  • 5
"Kurde jak ja nie mogę się zebrać" - całe życie tak miałem. Kilkanaście lat szukałem przyczyn i sposobów, żeby jakoś ten problem rozwiązać. Byłem kilka razy u różnych psychiatrów, dostawałem zawsze SSRI. W tym roku poszedłem ponownie do psychiatry. Powiedziałem że już miałem SSRI i w żaden sposób nie pomogło, że chce czegoś innego. Usłyszalem, że ok dostanę coś innego. I przepisano mi znowu SSRI, i to chyba najśilniejszy z używanych -
Wellbutrin i Brintellix. U mnie zadziałało to połączenie.


@dassem: bierzesz oba naraz?
Brałem i Brintellix (1 miesiąc wortioksetyna) oraz teraz Wellbutrin (1 miesiąc bupropion) ale razem ich nie łączyłem nigdy.

No i nie napisałeś najważniejszego dawaj adres do tego psychiatry zrobię sobie telewizytę. ;)

U mnie nie ma diagnozy - za bardzo. Moja diagnoza to brak depresji wrodzonej. Depresja nabyta bardziej. Epizody depresyjne też bardziej. Fobia społeczna bardziej. Ptsd bardzo. Wiadomo
@interpenetrate: Jeśli chodzi o lekarza jest to Tomasz Kowalczyk, przyjmuje w kilku miejscach w Warszawie, ma też wizyty online. Link do profilu na znanylekarz:

https://www.znanylekarz.pl/tomasz-kowalczyk-6/psychiatra/warszawa

Biorę teraz oba naraz. Bupropion jako napęd do działania, wortioksetynę żeby poprawić nastrój, zmniejszyć lęki, ustabilizować, ogólnie poprawić mój stan po latach gromadzenia problemów.

Zastanawiałem się nad terapią. Poświeciłem trochę czasu na szukanie dobrego terapeuty, skończyło się tym, że wszyscy najlepsi w Warszawie nie przyjmują nowych