Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 48
550 863 + 75 = 550 938

Ostatnia wycieczka pozostawiła u mnie spory niedosyt z powodu ogromnej dziury w kwadratach. Postanowiłem załatać ją czym prędzej. Planowałem zrobić jeden dzień odpoczynku i pojechać dziś, we wtorek. Dziś jednak jest dziesiąty, Matki Boskiej Pieniężnej. A to wiąże się z zakupami. No i wypłata to święto, a dzień święty trzeba święcić. Wtorkowy wyjazd był więc mało prawdopodobny. Nie było wyjścia, trzeba było wycieczkę przyspieszyć.

Jeszcze lekko obolały po niedzielnych 50km, w poniedziałek o 16 wsiadłem na rower i ruszyłem. W planie było około 60km, ale jak to bywa przy zbieraniu kwadratów, lekko niedoszacowałem - wyszło 75km. Co do samej wycieczki nie mam jakichś istotnych spostrzeżeń. Kwadratów przybyło sporo, zielony obszar powiększył się bardzo. Praktycznie cały wschód od niebieskiego mam już zielony na odległość kilku kwadratów. Najbliższa wycieczka załata ostatnią dziurę i zdobędzie kwadraty koło Momotów. Powoli trzeba zacząć myśleć o zdobywaniu północy. A to oznacza Lasy Janowskie (wyzwanie) oraz poligon w Lipie (jeszcze większe wyzwanie).

Z tego co widziałem na heatmapie Stravy, są ludzie, którzy po poligonie jeżdżą. Chyba będzie trzeba spróbować. Ktoś wie czy jest jakiś dzień, w który są najmniejsze szanse spotkać kogoś na poligonie? W niedzielę żołnierze mają wolne albo coś? :)

Explorer Tiles: 396 (+32)
Max cluster: 215 (+63)
Max square: 11 x 11 (--)

https://statshunters.com/share/4593cf570abe

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Kompulik - 550 863 + 75 = 550 938

Ostatnia wycieczka pozostawiła u mnie spory niedos...
źródło: comment_1628617448WtfrJOH6eZSvu6yvOdiMSA.jpg
  • 7
@Kompulik: Dzisiaj z poligonu zgubili drona xD
Miej na uwadze to, że wśród ludzi widocznych na heatmapie mogli być żołnierze, którzy sobie (być może) łatają kwadraty, albo po prostu lubią rejestrować swoje aktywności. Generalnie to u nas jest lipa z tymi poligonami ( ͡° ʖ̯ ͡°) (°°
@krabozwierz: owszem, ale nie wiem, czy żołnierzom po zamkniętym terenie wojskowym wolno tak po prostu chodzić z telefonami. Rozsądek podpowiada, że dzisiejsze telefony wysyłają tyle informacji w świat, że powinno być to zakazane. Dodatkowo ślady na heatmapie prowadzą leśnymi drogami od wsi do wsi, więc podejrzewam, że lokalsi sobie skracają drogę przez poligon. Szkoda, że żaden z moich znajomych nie mieszka w tej okolicy, bo bym podpytał.
Pobierz Kompulik - @krabozwierz: owszem, ale nie wiem, czy żołnierzom po zamkniętym terenie w...
źródło: comment_16286241272wyZjh0P5Uxpoqj31VHpFz.jpg
czy żołnierzom po zamkniętym terenie wojskowym wolno tak po prostu chodzić z telefonami.


@Kompulik: wydaje mi się, że wolno żołnierzom nosić telefon przy sobie. Nie oczekuj zbyt wiele myslenia w polskim wojsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kompulik: Mireczku, kiedyś amerykańscy żołnierze z tajnej bazy na pustyni biegali kółka wokół bazy, część miała odpaloną Strave. Ktoś się kapnął, że niby pustynia, a heat mapa, aż świeci i to w kształcie prostokąta, ciekawe co tam może być xD

Także odpalona Strava na poligonie to małe miki.