Wpis z mikrobloga

@shmxus: Dzielna 43 - imo najlepsza pizza w mieście i do tego piwka rzemieślnicze z kija mają,
Ramenownia - pyszny ramen w niedużych pieniądzach.
Złoty imbir - zdecydowanie najpyszniejsza chińska kuchnia jaką jadłem w Polsce.
@shmxus: forno nero - pizza wybitna; sushi w dłoń - super rolki i pyszny ramen, pini - steki cacy, teremok - obłędne pierogi, złota kaczka - jak mam ochotę na stir fry to tylko tam, ciasno jak w ulu - absolutnie najlepsze śniadania, trattoria italiana w monopolis - bezsprzecznie najlepsza włoska kuchnia
@shmxus: Tyle lat a zawsze jak jestem w Łodzi zajeżdżam do Gęsiego Puchu.
Żeberka miodzio, zupy tez smaczne, rosół czy rybna naprawdę dobre.
Kaczuszkę i gęsinę próbowałem i bardzo mi smakowały.
@korkodylek: No nigdzie finalnie nie było, że go zwolnili a opinie co do tego są różne. xD

Miejscówek z picką masz dużo, Pomodoro jest spoko ale remontują się, Ferment pizza i krany które to otworzyło się kilka dni temu i podobno jest sztos, Tutti Santi koło Białej fabryki itp. itd..
@epll: do forno chodzę już chyba 2 lata raz w tygodniu i mega ciężko mi wyobrazić sobie zmianę miejscówki. Próbowałam i pomodoro i dzielnej i tutti santi ale to jako poszukiwanie innego ciekawego miejsca, natomiast forno dalej się smakowo broni (aczkolwiek wiem że kucharzowi odwaliło a przynajmniej jedna kelnerka chodziła nafurana aż miło)