Wpis z mikrobloga

Ja tylko na chwilę... Bo obiecałem, że będę wpadał co jakiś czas doglądać Waszego przegrywu....

Nazywam się RAW... Blackpill_RAW. Byłem kiedyś wielkim twórcą na tym portalu. Moje eksperymenty tinderowe zbierały setki plusów... Moje harlekiny czytało setki osób... Byłem uwielbiany przez swój lud. Miałem szacunek i status w społeczności... Szerzenie blackpilla nadawało mi sens...

Wszystko zmieniło się w momencie gdy poznałem "Julkę"... Kierowany mocą tzipy porzuciłem ideały którym byłem wierny. Gdy po długich miesiącach obwieściłem bractwu świętego tagu, informację o wyjściu z przegrywu, wszystko się skończyło... Znienawidzony przez swój lud, zniewolony przez tzipę stałem się normikiem, idącym jak świnia na rzeź...

A tak na serio, to miesiąc temu miałem urodzinki. Moje kochanie zabrała mnie na wspaniałą kolację. A co tam u Was?

Jak tam się miewa przegrany tag pod moją nieobecność?

#przegryw #blackpill #blackpillraw #wychodzimyzprzegrywu ##!$%@? #zwiazki ##!$%@?
B.....W - Ja tylko na chwilę... Bo obiecałem, że będę wpadał co jakiś czas doglądać W...

źródło: comment_1628591938JgwIYYPLJimFHw9VmLiq1u.jpg

Pobierz

Tęsknicie za mną?

  • Tak 15.3% (275)
  • Nie 68.5% (1231)
  • Jeszcze jak! 16.2% (292)

Oddanych głosów: 1798

  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach