Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 27
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Wtorek, 10 sierpnia 2021. Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca. Słońce wstało dziś o 05:14. Będzie oświecało nas 15 godzin i 15 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:29. Ciemna noc zapadnie o 22:09, ale gwiazd można wypatrywać od 21:12.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 12
Witajcie wszyscy

trza się wziąć w garść, pospinać dupę i ogarnąć, bo mam jakieś wrażenie że mi życie przez palce leci.

jak mam dzień wolnego i chcę sobie poczilować, spędzić czas sam ze sobą, poświęcić się zainteresowaniom, to w tle towarzyszyć zaczynają mi jakieś wyrzuty sumienia że nic nie robię, i że ktoś będzie miał do mnie pretensje. taka paranoja ehhh. nauczyłem wszystkich dookoła, że zawsze pomogę i to chyba przez to.

Dzień dobry, skończyły mi się krótkie wakacje w górach. Niestety przez większość dni padało ale nie przeszkodziło to całkowicie i udało się coś zwiedzić. Weekend w górach powitał mnie ładna pogoda lecz w związku z biegiem znajomego w sobotę oraz moim w niedzielę nie było dużo czasu na zdobywanie szczytów, oczywiście poza tymi które podczas biegu pokonałem. Wczoraj szybkie przepakowanie się i dziś już u znajomego na działce by wykorzystać drugi tydzień
Pobierz Dioddy - ! @Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bol...
źródło: comment_1628590793LRdVa56ayQc5aWpTai1yNH.jpg