Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest tutaj ktoś kto zauważył wzrost zainteresowania kobiet po tym jak poprawił swój status finansowy? Chodzi mi głównie o rzeczy zauważalne z zewnątrz tj. drogi samochód, ubiór, zegarek itp. Dużo się czyta na różnych forach, komentarzach yt i nawet tutaj na wykopie że laski lecą na kasę i status nawet jak ktoś nie grzeszy wyglądem (tzn. nie jest szpetny ale taki przecietny 5/10). Jak to w końcu z tym jest? Prawda czy nie? Załóżmy że kupię furę za 250k (chociażby leasing), markowe ciuchy przerabiane u krawca i modny sikor. I co, nagle laski zaczną mnie podrywać same czy jak? Załóżę profil na tinderze "na bogato" i będę miał więcej par? Laski będą bardziej rozmowne?

Znalazłem na yt filmik gościa który porównał dwa profile (ta sama morda ale wymaxowane zdjęcia i efekt ogromny) -> https://www.youtube.com/watch?v=XeeJ61BdRIc

Typ oczywiscie nie wygląda źle nawet na tej gorszej wersji ale mimo wszystko giga różnica. Z fotką z egzotycznych wakacji i z furą za ćwierć banki też powinna być spora poprawa. Pewnie powiecie że blachary no ale przecież większość kobiet patrzy na tzw. prezencję i to jak sobie koleś radzi w życiu. Nie wiem co o tym myśleć.

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61115aa5be8421000b71265c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 12
@Makak87: a daj Pan spokój, jak mnie to irytuje, jak laska mówi że kolega, nazwijmy go Paweł, jest taki och ahh, zaradny. A cała ta zarazdnoscia polega na tym że jedno mieszkanie dostał od babci, a na drugie 1/3 hajsu od matki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spokox niech ma. Dobry chłopak niech chociaż jemu się dobrze wiedzieć ale kurła. Po co robić z tego jakies "zalety" (
GigantycznyMarzyciel: No dobra piszecie o podkreslaniu tej zaradności w rozmowach ale to dotyczy osób z kregu znajomych. Mi chodzi bardziej o to czy ten mityczny status działa na randomowe laski z tindera/ulicy/klubu. Czy zwieksza to szanse na bliższe zapoznanie z daną kobietą np.jesli zobaczy mnie pod sklepem w modnych ciuchach i aucie za 250k? Czy nie zrobi to żadnego wrażenia bo mnie kompletnie nie zna i nawet jak zagadam to mnie
Mi chodzi bardziej o to czy ten mityczny status działa na randomowe laski z tindera/ulicy/klubu. Czy zwieksza to szanse na bliższe zapoznanie z daną kobietą np.jesli zobaczy mnie pod sklepem w modnych ciuchach i aucie za 250k?


@AnonimoweMirkoWyznania:
ZDECYDOWANIE

I nie tylko o Karynach tutaj pisze.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli pytasz czy mając co najwyżej mocno średnie zainteresowanie jesteś w stanie je znacząco zwiększyć samym autem i chamskim emanowaniem znaczkami EA, TH, Boss i inne, to krótka odpowiedź: nie, to nic nie da. Jeśli jesteś ogarnięty i spoko wyglądasz, to wtedy na pewno to nie zaszkodzi. Ale samo w sobie nie pomoże.