Wpis z mikrobloga

@Nizarlak_Horoszczanski: Sorry ale historia to akurat moja pasja od zawsze więc nie generalizuj. A raczej zespół który ma kawałek Narodowy Socjalizm chyba jest nazistowski co nie ? Co do RACu i NSBMu też coś wiem bo człowiek był młody i głupi i słuchał, dlatego tym bardziej mierzi mnie hipokryzja Kosmosa
  • Odpowiedz
@Nizarlak_Horoszczanski: Serio chłopie, taką żenadę odstawiasz. Tak jestem pasjonatem i kolekcjonerem od wielu lat i nie muszę się tłumaczyć anonimowemu typowi z oczywistych regułek które może sprawdzić w 5 minut. Zresztą pisałem o Kosmosie, naziźmie i naziolskim zespole a Ty nagle sam sobie wyskoczyłeś z faszyzmem bo chyba chciałeś się popisać że coś wiesz. Coś w stylu, ale to Ty do mnie dzwonisz
  • Odpowiedz
@Czcigodny_pOOtas: tak tylko zapytam na podstawie czego to domniemanie ?Poinfurmuję zatem : Ekshumacja została przerwana nagle ze względów politycznych . Poczytaj materiałów jest dużo od publicystycznych po naukowe opracowania . Dodam tylko , że przez blisko 20 lat raport z czynnoćci był niedostępny dla opinii dopiero wyrok (chyba) NSA nakazał udostępnienie . Wpisz w googlach choćby świeża praca T.Sommera ponad 2 tyś stron w tym ponad 1000 stron dokumentów o
  • Odpowiedz