Wpis z mikrobloga

@Conner: A ty ogarniasz tych atencyjnych pajaców? :) Albo ten blondasek gruby co dał sie zwalić z hamaka na ryj za 10 zł i wypił pryte za 20 zł chyba :) I ma dziare PasHalTV xD Jak myślisz, czy za 5 lub 10 lat dalej bedzie istniał ich kanał?
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Ogarniam, trudno nie ogarniać jak się pojawiają te same osoby od którychś tam urodzin bobikraja ( ͡° ͜ʖ ͡°) No community ma zwarte, jakby nie patrzeć. Za 5 lat może istnieć, ale wuwu będzie wtedy już po czterdziestce :) Mogą pójść w inny format gdzie wuwu będzie szara eminencja a bonez będzie robił j---a przed kamera jak na tych punchdownach. Coś mi sie zdaje ze
  • Odpowiedz
@Conner: Też tak myślałem, że Wuwunia będzie pełno ale rzeczywistość okazała sie inna. Jest go pełno tylko kiedy towarzyszy mu kamera i trzeba przypajacować. Nie ma kamery, nie ma Wuwunia. Przez większość czasu buja się ze swoją ekipą a hołota niech sie bawi sama. Odezwiesz się do Luizy to odpowie Ci z głupią ironią albo popatrzy na Ciebie krzywo jak na pionka, którym jesteś w ich oczach. Ogólnie wrażenie mam
  • Odpowiedz
Ja to bez bycia na tym spotkaniu patronów to wiedziałem i wiem że Wuwunio z Luizą się zjawia jak trzeba kręcić materiał a tak na boku ze swoją ekipką siedzi znalazł sobie paru patronów kumpli a na reszte ma wysrane macie p--o wódkę i dupie was .
  • Odpowiedz