Wpis z mikrobloga

@b4rnab4: Odniosłem wrażenie że traktują patronów z góry, bez szacunku. Wuwunia praktycznie cały czas nie było, pojawiał się tylko żeby nagrać coś do odcinka albo do teledysku. Luiza obrażona na wszystko bez powodu. Bonez, Gix, Este i Zuza dobre, przyziemne ziomeczki, pogadają, potańczą i napiją się z Tobą jak z kolegą. Wiem też że taki jeden zlot nie wystarczy żeby poznać tych ludzi. To są tylko moje wrażenia z tych 3
@pimpek5555: On tak każdego traktuje xD A ta grupka najbardziej atencyjnych patronow to serio sie z wuwu kumpluje czy też ma na nich #!$%@?? Mówie o tym spaślaku, typie ż zabimi oczami i tym długowłosym zarośnietym kucu ktorzy przywieźli mu kamień na zlocie w Łodzi xD
@pimpek5555: @b4rnab4: napisz coś więcej o tych swoich obserwacjach. W odcinkach złoty wyglądają jakby cały czas była impreza a WuWunia wszędzie pelno (No nic dziwnego jak robi odcinek i go montuje). Z twoich slow wynika ze wcale tak kolorowo to nie wyglada. To co - znikali na kilka godzin czy coś.?
@b4rnab4: Hahaha, nieee ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Z moich komentarzy wynika ze ich bronię? Absolutnie nie, tez już od dłuższego czasu widzę ze coś się tam psuje i dlatego ciekaw jestem komentarza @pimpek5555