Wpis z mikrobloga

czy mi się wydaje, czy w końcu poradzili sobie ze snjapiącymi botami?


@strasznyzwierz: dodali usprawniony sposób wyrzucania botów
nie poradzili sobie z nimi nic a nic...dali po prostu aktualizacje do głosowania, teraz wyświetla się czas dołączenia dzięki czemu boty, które przejmowały nick i avatar kogoś już nie istnieją, oraz aktualizacje kto i kiedy może te głosowania przeprowadzić, przez co boty rzadko mają możliwość same robić głosowania (choć nadal może się to
@thesc: No właśnie poradzili sobie trochę. Miesiąc temu podczas każdego meczu trzeba było robić co 3 minuty głosowanie, aby wywalić snajperobota. A jak w ten weekend grałem po kilka godzin, to ani razu nie spotkałem. Tylko omegatronic w co drugim meczu, ale on nie niszczy tak zabawy. Dla mnie zmiana jest ogromna i TF2 znowu daje radochę.
@strasznyzwierz

@DBR9 ma słuszność. Poza tym warto pamiętać że gry od valve są utrzymywane przez społeczność graczy, którzy się bawią w radosne fan fiction i wszyscy są szczęśliwi. Nie słyszałem jeszcze żeby valve jakoś dręczyło fanowskich twórców.

Zwłaszcza biorąc pod uwagę że TF2 jest darmowe i nie jest już tak zadbane przez twórców jak kiedyś