Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki z #krakow wie ktoś kto buduje i gdzie można znaleźć informacje nt nowych bloków przy samym Parku Reduta przy ul Linke-Crawforda? (przecznica nowa do ul. Reduta)

Udało mi się ustalić że to będą dwa bloki i jakiś kompletnie nowy deweloper powiązany z tymi, którzy budowali dookoła, ale nic poza tym - ani nazwy inwestycji ani nawet gdzie zadzwonić zapytać jakie mieszkania tam będą ()
#pytanie #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@powaznyczlowiek według głównego urzędu nadzoru budowlanego na dzien dzisiejszy dla działki 81/4 nie wydano pozwolenia na budowę ani nie toczy się postępowanie o wydanie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcel_pijak: niee mam ich wszystkich obczajonych to ktoś całkiem nowy

@Krs90: widziałem ale praktycznie zero info tam - pod arfa nic nie znajduje nt tych bloków

@piiar: to może nie ta działka bo właśnie w zeszłym tygodniu zaczęli kopać fundamenty :P i jestem zaskoczony że jeszcze nic nie sprzedają - chyba że to na lewo i dlatego xD
  • Odpowiedz
  • 1
Arfa ma adres reduta 26c/19. Jeśli dobrze myślę to jest eadres firmy bal- bud GW od gama-m. Budowali ostatnio na 29 listopada
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piiar: no tak i ten deweloper to ponoć właśnie ktoś z zarządu Bal Budu ale zupełnie nowa firma itp więc Bal Bud nic mi nie powie zresztą na ich stronie też cisza ;P
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek Bal Bud czy jakaś tam firma córka to buduje i jest tego właścicielem. Ogólnie trzeba z panem B. bardzo uważać. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem to tylko i wyłącznie z miejscem parkingowym, bo tam nie ma gdzieś parkować i będziesz miał problem. A pan B. pierwsze wrażenie sprawia bardzo sympatycznego, dopiero po czasie okazuje się jaki z niego cwaniak
  • Odpowiedz
  • 0
@Michal_88 Co do opinii o panu B. - w punkt :-)
Poguglajcie o samowoli na ul. Reduta na ten przykład:-). Znam jeszcze inny przypadek z nim w roli głównej.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: udało Ci się może coś ustalić? na stronie architektów info, żeby kontaktować się z inwestorem, a inwestor pisze że oferta jeszcze niegotowa. z drugiej strony są plotki, że u dewelopera już można klepnąć mieszkanie...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kjeller: na płocie wisi mail kontaktowy biuro@arfa-invest.pl ale w międzyczasie usłyszałem plotkę, że metr tam ma być 12-14k XDDD także raczej mnie to nie interesuje, ale możesz napisać

O zaklepywaniu mieszkań nic mi nie wiadomo, a patrząc na to jak ta inwestycja (nie) jest reklamowana raczej bym obstawiał, że będą to kisić aż ceny nie wystrzelą jeszcze wyżej. Na takim etapie w okolicy często już większość mieszkań była sprzedana ;P
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: właśnie arfa-invest.pl odpisuje, że oferta jeszcze nie jest przygotowana, natomiast gdzieś na fb pojawił się komentarz, że komuś udało się zdobyć numer do dewelopera i już mniejsze mieszkania są klepnięte, a ceny tych które zostały od 13k za metr
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kjeller: ich sprawa - jak znajdą kupca to sprzedadzą, takie prawa rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°) o tych mniejszych mieszkaniach nie słyszałem, ale może jakiś fundusz albo pośrednik kupił pulę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz