Wpis z mikrobloga

Budzę się codziennie, otwieram oczy i mówie "kurde znowu trzeba wrzucić posta" i już humor gitówa. Jedyne czego chce to nie kończyć tej zabawy. Kocham ten tag.

Ostatnio pojedynek pobił, aż dwa rekordy. Pierwszy to oczywiście frekwencja, która wyszła poza skalę a drugi to procent wygranego, który wyniósł, aż 143 głosy (84.62%) vs 26 głosów (15.38%) oczywiście na korzyść Kauczuku Lód. Czasem żal mi się robi tych osób, które widzą jak ich ulubieniec zbiera baty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[UWAGA]
Dziś eksperymentalnie po uwadze jednego z uczestników zmieniam trochę format prezentacji kauczuków. Po prostu przyciąłem ostro podstawkę i dałem praktycznie same kauczuki. Mówcie czy się podoba bo może przy tym zostaniemy.

4 para (1/16)

Po lewej, Kauczuk Śnieżynka - Wygrał w barażach pokonując Pirata. Pierwszy historyczny wzór, któremu udało się wywalczyć miejsce w turnieju na tym etapie rozgrywek. Cicha Bestia ma co pokazać.

Po prawej, Kauczuk Jogurt Wiśniowy - jak już tradycja mówi "wygrana z flagowcem to żadna wygrana" jest dużo do udowodnienia. No najlepiej teraz bo później nie będzie czasu.

Dziękuję za oddanie głosu i że nadal jesteście ()

@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol
@Bartex16
@pieczarrra
@LM2525

#kauczuowemistrzostwa
KjatanSveisson - Budzę się codziennie, otwieram oczy i mówie "kurde znowu trzeba wrzu...

źródło: comment_1628504130XQdJcDam1Ls1fmDJTx2Fj1.jpg

Pobierz

Który kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, Śnieżynka 80.2% (101)
  • Po prawej, Jogurt Wiśniowy 19.8% (25)

Oddanych głosów: 126

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach