Wpis z mikrobloga

Rzeczą której po zakończeniu #tokio2020 będzie mi brakować najbardziej jest bez wątpienia oglądanie najlepszych bramek z #euro2020 przy każdej przerwie w transmisji na sport.tvp.pl. Szczególnie lubiłem sobie przypominać legendarną już bramkę Patricka Schicka z genialnym komentarzem Rafała Wolskiego: "ZOBACZYYYŁ!!! ON TO ZOBACZYŁ!!! ON TO WIDZIAŁ OD POCZĄTKU! PATRICK SCHICK!!!" #pilkanozna #mecz
jannar24 - Rzeczą której po zakończeniu #tokio2020 będzie mi brakować najbardziej jes...

źródło: comment_16284969126TFhzOMOBesqY9QMSt55zc.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@2aVV: skoki i igrzyska i tak muszą być pokazywane w otwartej telewizji, tak że praktycznie jedynym konkurentem na sublicencję może być Polsat, ale nie sądzę żeby byli zainteresowani transmisją tych wydarzeń. TVN i inne otwarte kanały raczej w takie rzeczy to się w ogóle już nie bawią.
@Templar: Gdyby nie wojna PiS - TVN to pewnie tak by było. Teraz nie wyobrażam sobie, że Discovery sprzedaje sublicencję Kurskiemu.

IO na Eurosporcie + polskie występy na TVN7, TTV i Metro TV.

Odnoście skoków głównym rozgrywającym może być Viaplay, który pozgarnial prawa w Skandynawii. To byłaby ich perła w koronie, dużo większa od Lewandowskiego.