Wpis z mikrobloga

Nie no gość jest niedopodrobienia.
Taki wielki Barcelończyk, och ach! ale za przysłowiową ,,złotówkę'' grać nie chciał, a teraz chlip chlip, bo on musi jechać gdzieś indziej z i rodzinie bardzo smutno, bo muszą Barcelonę opuścić xDDD
50% hojny opuścił, ale więcej nie opuścił, bo jak to on ma grać za mniej? No ale pamiętajcie, że ja Barcelończyk wspaniały i patriota FC Barcelona! Viva la Barca!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podolski sobie do badziewiaków z Zabrza poszedł, a miał lepsze oferty finansowe, Błaszczykowski prawie za darmo przyszedł kopać do Wisły, Piszczek zamiast jeszcze gdzieś pokopać, to do Polski wrócił, no ale Messi nie może! Bo jest tak biedny, że jeszcze musi gdzieś w PSG albo Innym Menczesterze zarobić, bo on biedny jak i jego rodzina. Jeszcze gość miał możliwość w Barcelonie dokończyć karierę jako legenda, a nie w jakimś #!$%@?, no ale $$$$ ważniejsze dla biednego Messiego, wielkiego Barcelończyka!

Naprawdę szanuję gościa jako piłkarza, ale jako człowiek to jest pajac i dzisiaj to potwierdził totalnie.

#pilkanozna #laliga #bekazpodludzi #fcbarcelona #ekstraklasa #heheszki
technojezus - Nie no gość jest niedopodrobienia.
Taki wielki Barcelończyk, och ach! ...

źródło: comment_1628422475GTCXyo29aSfdC8n0hqPTAo.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: zszedł do 50% i dzban dalej nie chciał zejść. Klub mu powiedział, że za dużo nadal, to #!$%@?ł, a teraz płacze xD

#!$%@? jeden z najbardziej majętnych sportowców świata, milionowe kontrakty sponsorskie i reklamy no ale Messi zbiedniałby xD Rodzina ustawiona na XXX pokoleń, no ale trzeba więcej zarobić!
  • Odpowiedz
to pracuj sobie za darmo jak chcesz, klub zaproponował mu obniżkę o 50% i się zgodził ale to i tak było dla nich za dużo..innej oferty już mu nie składali


@KarmazynowyHefalump: jakbym był legendą firmy, zostałoby mi kilka lat pracy, zarobiłbym miliardy w tej firmie i na reklamach/sponsorach, to tak, obniżyłbym zarobki, aby zakończyć pracę w tej firmie jakby mi powiedzieli, że nie stać ich na mnie.
  • Odpowiedz
#!$%@? ile można pisać ze nawet jakby zagrał za 0€ to nie mogą go zarejestrować

Idźcie się doinformowac a później piszcie te wysrywy


@Borkowsky123: szkoda ze nie ma nic pomiędzy 0 a ponad 100mln które obecnie zarabia w farselonie
  • Odpowiedz
@technojezus: Pamietaj że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Fajnie mowić co by się zrobiło jakby się coś miało, chodź z gory wiadomo że nigdy sie tego mieć nie będzie. Ludzie bogaci mają trochę inne potrzeby i wydatki niż plebs
  • Odpowiedz
@technojezus: Słyszałeś o takim czymś jak audyt finansowy, którego nie obchodzi ile komu płacisz pod stołem a ile na umowie? XD ciężko robić januszex z Barcelony XD zreszta dalej już nie komentuje, bo chcesz se potrollowac a ja nie mam czasu dla bezbekow EOT
  • Odpowiedz
@nietopies: No niby racja, jednak z drugiej strony tyko na Naszym podwórku znamy sporo przykładów gdzie gracze pieniądze stawiają za dobrem klubu.Gdyby tak nie było między innymi Piszczek,Błaszczykowski czy Podolski kończyliby kariery u Turków czy Arabów a tak możemy popatrzeć jak wspierają swoje ukochane kluby w Naszych ligach.Messi raczej wyszedł na gbura trochę, bo Barcelona go stworzyła i pomagała mu w chorobie a on ma problem odwzajemnić się grając za połowę
  • Odpowiedz