Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: Ja rozumiem, że można palić głupa. Rozumiem też że można być niezbyt mądrym i nie zrozumieć dlaczego wiadomości. Ale żeby jeszcze dumnym z tej głupoty być? Tego nie rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitalis: a co ma konfederacja wspólnego z libertarianizmem? Chyba że źle przeczytałem twój profil i się tylko śmiejesz z konfy
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że można palić głupa. Rozumiem też że można być niezbyt mądrym i nie zrozumieć dlaczego wiadomości. Ale żeby jeszcze dumnym z tej głupoty być? Tego nie rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TenTypZez: no właśnie, ja też nie rozumiem, a koroluk usunął konto, więc nie możemy go nawet zapytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Kapitalis: a co ma konfederacja wspólnego z libertarianizmem? Chyba że źle przeczytałem twój profil i się tylko śmiejesz z konfy


@nychu: Screen dotyczy konfederacji przecież to pojawił się tag.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: Możesz mu spróbować wyjaśnić gdzie nie ma racji na Twitterze. Niech zgadnę, mógłbyś wyjaśnić bzdury Karolaka w 5 min przy śniadaniu ale szkoda ci czasu?
  • Odpowiedz
@Kapitalis:

Ale niektórych tu piecze Koroluk, jak na tak duzo wpisów i materiałów ile zrobił naprawde mało razy mozna byloby sie do czegos merytorycznie przyczepic. Ośmieszał konfederacje bo ona zasługuje na ostracyzm i dobrze. Nie macie za duzo na niego a nie odniesiecie sie do filmow w ktorych zmieszal z blotem retoryke konfederacji, wiec po prostu go wyzywacie jak zwierzeta xD
  • Odpowiedz
Możesz mu spróbować wyjaśnić gdzie nie ma racji na Twitterze. Niech zgadnę, mógłbyś wyjaśnić bzdury Karolaka w 5 min przy śniadaniu ale szkoda ci czasu?


@TenTypZez: ale co wyjaśnić? To, że nie powinno się sypiać z własną siostrą czy gwałcić zwłok babci, nawet jak przed śmiercią podpisała na to zgodę? XD

Jak ktoś popiera takie zabawy, to ciężko mu raczej takie rzeczy z głowy wybić.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: sam wiesz dobrze wiesz czego dotyczyła dyskusja i że nie popierania, a penalizacji. Rzniesz głupa jak reszta licząc na to że ktoś cię doceni plusem.

Chyba że jesteś jednym z tych, dla których jest to równoważne i wszystkiego, czego nie popierasz, chciałbyś zakazać innym.
  • Odpowiedz
obnażanie się publicznie, nawet przed dziećmi, też chciałbyś zdepenalizować?


@skitarii: Jest w tym poście cokolwiek o obnażaniu się przed kimś (rozumiem wbrew woli drugiej osoby)? Tobie widzę obnażanie się od razu skojarzyło się z dziećmi. Dlaczego? Nie wiem, choć się domyślam.

Btw nagość nie jest w prawie zakazana. Zakazane są zachowania uznawane za nieobyczajne/gorszące. Także 100% racji w tym, że jest to kwestia kulturowa i nie wszyscy odbierają ją tak
  • Odpowiedz
Jest w tym poście cokolwiek o obnażaniu się przed kimś (rozumiem wbrew woli drugiej osoby)? Tobie widzę obnażanie się od razu skojarzyło się z dziećmi. Dlaczego? Nie wiem, choć się domyślam


@TenTypZez: dozwolenie PUBLICZNEGO obnażania i uprawiania seksu, to też dozwolenie obnażania się przed innymi, którzy są w tym miejscu publicznym. Czego tu nie rozumiesz?

Jak ktoś zacznie walić konia w parku przy placu zabaw to nie robi tego przed
  • Odpowiedz
@skitarii: Ty jesteś w stanie choć przez 5 minut skupić się na tym, co jest faktycznie napisane, nie dodając swoich domysłów i nadinterpretacji, czy cię to przerasta? Bo jak tak, to ja nie będę tracił czasu aby tłumaczyć ci coś, czego nie chcesz zrozumieć.
  • Odpowiedz
Ty jesteś w stanie choć przez 5 minut skupić się na tym, co jest faktycznie napisane, nie dodając swoich domysłów i nadinterpretacji, czy cię to przerasta? Bo jak tak, to ja nie będę tracił czasu aby tłumaczyć ci coś, czego nie chcesz zrozumieć.


@TenTypZez: https://www.wykop.pl/wpis/48837771/jakie-to-cholernie-prawdziwe-jest-rozowepaski-nieb/#comment-172685907

Czyli według niego nawet na ławce w parku przy placu zabaw można seks uprawiać publicznie.

Pokaż mi gdzie tu coś źle zinterpretowałem.
s.....i - > Ty jesteś w stanie choć przez 5 minut skupić się na tym, co jest faktyczn...

źródło: comment_1628449643whdRK1lB54MTqpKq5cQpzC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz