Wpis z mikrobloga

Możesz mu spróbować wyjaśnić gdzie nie ma racji na Twitterze. Niech zgadnę, mógłbyś wyjaśnić bzdury Karolaka w 5 min przy śniadaniu ale szkoda ci czasu?


@TenTypZez: ale co wyjaśnić? To, że nie powinno się sypiać z własną siostrą czy gwałcić zwłok babci, nawet jak przed śmiercią podpisała na to zgodę? XD

Jak ktoś popiera takie zabawy, to ciężko mu raczej takie rzeczy z głowy wybić.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: sam wiesz dobrze wiesz czego dotyczyła dyskusja i że nie popierania, a penalizacji. Rzniesz głupa jak reszta licząc na to że ktoś cię doceni plusem.

Chyba że jesteś jednym z tych, dla których jest to równoważne i wszystkiego, czego nie popierasz, chciałbyś zakazać innym.
sam wiesz dobrze wiesz czego dotyczyła dyskusja i że nie popierania, a penalizacji.


@TenTypZez: obnażanie się publicznie, nawet przed dziećmi, też chciałbyś zdepenalizować?

Bo koroluk by chciał i nie widzi nic złego w chodzeniu nago na ulicy. Ba, twierdzi nawet, że powinno się zezwolić na uprawianie publicznego seksu na ulicy.
źródło: comment_1628449192M3zzmfS5b34bTfzeGvB1sA.jpg
obnażanie się publicznie, nawet przed dziećmi, też chciałbyś zdepenalizować?


@skitarii: Jest w tym poście cokolwiek o obnażaniu się przed kimś (rozumiem wbrew woli drugiej osoby)? Tobie widzę obnażanie się od razu skojarzyło się z dziećmi. Dlaczego? Nie wiem, choć się domyślam.

Btw nagość nie jest w prawie zakazana. Zakazane są zachowania uznawane za nieobyczajne/gorszące. Także 100% racji w tym, że jest to kwestia kulturowa i nie wszyscy odbierają ją tak samo.
Jest w tym poście cokolwiek o obnażaniu się przed kimś (rozumiem wbrew woli drugiej osoby)? Tobie widzę obnażanie się od razu skojarzyło się z dziećmi. Dlaczego? Nie wiem, choć się domyślam


@TenTypZez: dozwolenie PUBLICZNEGO obnażania i uprawiania seksu, to też dozwolenie obnażania się przed innymi, którzy są w tym miejscu publicznym. Czego tu nie rozumiesz?

Jak ktoś zacznie walić konia w parku przy placu zabaw to nie robi tego przed dziećmi?
Ty jesteś w stanie choć przez 5 minut skupić się na tym, co jest faktycznie napisane, nie dodając swoich domysłów i nadinterpretacji, czy cię to przerasta? Bo jak tak, to ja nie będę tracił czasu aby tłumaczyć ci coś, czego nie chcesz zrozumieć.


@TenTypZez: https://www.wykop.pl/wpis/48837771/jakie-to-cholernie-prawdziwe-jest-rozowepaski-nieb/#comment-172685907

Czyli według niego nawet na ławce w parku przy placu zabaw można seks uprawiać publicznie.

Pokaż mi gdzie tu coś źle zinterpretowałem.
źródło: comment_1628449643whdRK1lB54MTqpKq5cQpzC.jpg
@skitarii: A zastanowiłeś się kiedyś nad tym dlaczego właściwie chcesz tej nagości zakazywać w miejscach publicznych, czy niekoniecznie? I skąd to przekonanie, że zobaczenie gołej dupy jest dla kogokolwiek szkodliwe? I tak, nawet nie penalizując publicznej nagości i seksu dalej możemy penalizować molestowanie seksualne, pod które podchodzi choćby twoje ulubione obnażanie się przed dziećmi. Z resztą co ja tłumaczę, jak zaraz wylecisz z kolejnym emocjonalnym tekstem. Oburzenie przesłania ci zdolność logicznego
A zastanowiłeś się kiedyś nad tym dlaczego właściwie chcesz tej nagości zakazywać w miejscach publicznych, czy niekoniecznie? I skąd to przekonanie, że zobaczenie gołej dupy jest dla kogokolwiek szkodliwe? I tak, nawet nie penalizując publicznej nagości i seksu dalej możemy penalizować molestowanie seksualne, pod które podchodzi choćby twoje ulubione obnażanie się przed dziećmi.


@TenTypZez: wiesz co to znaczy "molestowanie skesualne"?

Legalizując publiczną kopulację nie będzie można uznać, że dani ludzie kogoś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Legalizując publiczną kopulację nie będzie można uznać, że dani ludzie kogoś molestowali, jeśli nie wiedzieli, że w danym miejscu będzie przechodzić dziecko.
@skitarii: ty tego nie rozróżniasz. Gwarantuje ci że i ja i wielu innych ludzi rozróżnia dobrowolne zachowania seksualne od tych pod przymusem.

Ale co z tym argumentem, który miałeś podać, bo chyba ci się zgubił? Tym dlaczego w ogóle miałoby być szkodliwe dla dzieci gdy zobaczą nagiego dorosłego nie
ty tego nie rozróżniasz. Gwarantuje ci że i ja i wielu innych ludzi rozróżnia dobrowolne zachowania seksualne od tych pod przymusem.


@TenTypZez: no tak, ale w omawianym przypadku zachowania seksualnie będą przejawiali tylko ludzie kopulujący w publicznym miejscu, których tak jak Koroluka może nie obchodzić cudzy "nieracjonalny" dyskomfort tego widoku.

Ale co z tym argumentem, który miałeś podać, bo chyba ci się zgubił?


Przecież to jest argument przeciw legalizacji obnażania się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: nie nie, to by było argumentem już przy założeniu, że taki widok będzie szkodliwy. A tego nie uargumentowales. Mi dyskomfort może powodować oglądanie brzydkich ludzi albo kościelnej procesji, a jednak nie dawałoby mi to żadnego prawa do egzekwowania swojego komfortu od innych.

Ja pytałem, czy masz jakiś argument za szkodliwością nagości, abyśmy mieli obiektywnie stwierdzic, że powinniśmy jej unikać.
nie nie, to by było argumentem już przy założeniu, że taki widok będzie szkodliwy. A tego nie uargumentowales. Mi dyskomfort może powodować oglądanie brzydkich ludzi albo kościelnej procesji, a jednak nie dawałoby mi to żadnego prawa do egzekwowania swojego komfortu od innych.


@TenTypZez: no to napisz czy jesteś za legalizacją publicznego masturbowania się w pobliżu placów zabaw, czy nie.

Ja pytałem, czy masz jakiś argument za szkodliwością nagości, abyśmy mieli obiektywnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no to napisz czy jesteś za legalizacją publicznego masturbowania się w pobliżu placów zabaw, czy nie.

@skitarii: jestem przeciw. Czemu tak się upierasz żeby cały czas mówić o seksie w kontekście dzieci?

Czemu bijesz chochoła?


Ambitny frazeologizm, ale niestety tu chybiony ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ty stwierdziłeś, że czyjs dyskomfort jest wystarczającym argumentem dla zakazu. Ja napisałem, se miałoby to sens jedynie przy stwierdzeniu szkodliwości, bo
jestem przeciw. Czemu tak się upierasz żeby cały czas mówić o seksie w kontekście dzieci?


@TenTypZez: no bo prawo ma obejmować wszystkie przypadki, nawet skrajne, czego nie uwzględniają zboczeni liberałowie.

To ty stwierdziłeś, że czyjs dyskomfort jest wystarczającym argumentem dla zakazu. Ja napisałem, se miałoby to sens jedynie przy stwierdzeniu szkodliwości, bo dyskomfort jest kwestia indywidualna i nie uprawnia jeszcze do żadnych roszczeń. To się nazywa analiza.


Seksualizacja przestrzeni publicznej jest
Seksualizacja przestrzeni publicznej jest szkodliwa i jest to udowodnione naukowo.


@skitarii: Kusi by zapytać o źródło tych rewelacji, bo zawsze o tym słyszę, a nigdy tych dowodów nie widziałem. Pokażesz?

Ale co istotniejsze - my nie mówimy tutaj o seksualizacji przestrzeni publicznej, tylko o nagości w przestrzeni publicznej. Ty te dwie rzeczy utożsamiasz, ja nie, koroluk również zaznaczył jasno, że też nie. Tu właśnie tylko o to chodzi, że to przesadna
Kusi by zapytać o źródło tych rewelacji, bo zawsze o tym słyszę, a nigdy tych dowodów nie widziałem. Pokażesz?


http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=687

Ale co istotniejsze - my nie mówimy tutaj o seksualizacji przestrzeni publicznej, tylko o nagości w przestrzeni publicznej. Ty te dwie rzeczy utożsamiasz, ja nie, koroluk również zaznaczył jasno, że też nie.


@TenTypZez: wasze osobiste wrażenia nie mają znaczenia. W praktyce dozwolenie na nagość w przestrzeni publicznej to jej seksualizacja.

Ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W praktyce dozwolenie na nagość w przestrzeni publicznej to jej seksualizacja.

@skitarii: no śmiem twierdzić , że jest wręcz przeciwnie. A ty wypowiadasz się o tym kategorycznie, z pewnością, dlaczego?
@TenTypZez prawie caly cywilizowany swiat jest w miare ogarniety, nosi majtki i koszulki ale zawsze znajdzie sie taki odklejeniec jak koroluk, piszacy totalne bzdury pod wplywem choroby czy narkotykow, a co gorsza, znajduje slepo w niego wierzacych kolejnych ulomow.

Serio nie masz swojego mozgu i bedziesz tych bzdur bronic czy co jeszcze gorsze, wierzysz w to?
no ale to jest takie januszowe gadanie, co ci się wydaje. Warto to jeszcze umocować w jakichś badaniach, które sprawdzają, czy nie wydaje nam się źle.


@TenTypZez: póki co ja jeden wrzuciłem link do artykułu, gdzie autor powołuje się na badania, a ty pie#$&lisz głupoty jak typowy wykopowy teoretyk, w dodatku niespójne.

No bo skoro można zakazać masturbowania się przy placu zabaw, bo można to uznać za molestowanie dzieci swoim widokiem,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: no póki co to dalej mylisz tematy. Ty wysłałeś o wpływie seksualizacji na wychowanie dzieci i to jest bezsprzeczne. Ten artykulnnie mówi o tym, że normalizacja nagości w przestrzeni publicznej to powoduje. Nagość nie zawsze występuje w kontekście seksualnym, a to że się tak kojarzy, to wynika właśnie z tego, że jest ona rzadka.
no póki co to dalej mylisz tematy. Ty wysłałeś o wpływie seksualizacji na wychowanie dzieci i to jest bezsprzeczne.


@TenTypZez: wystawianie dzieci na widok organów seksualnych, a nawet seksu, jest ich seksualizacją.

Nagość nie zawsze występuje w kontekście seksualnym, a to że się tak kojarzy, to wynika właśnie z tego, że jest ona rzadka.


Napisz jeszcze, że seks w przestrzeni publicznej, który dla Koroluka niczym się od nagości w przestrzeni publicznej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defkor: no po czym? Czy ja cokolwiek w ogóle o nim mówię? Mówimy o sprawie, o której on też mówił i tyle z tego. Jak nie masz nic ciekawego do dodania to siedź cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: według ciebie. Tymczasem nie zawsze tak było, nie wszędzie tak jest, a kojarzę ie nagości jednoznacznie z seksem wynika właśnie z tego, że jest jej mało. I dlatego dla jednych będzie to już odkryta kostka, a dla innych nie musi być tym nagi tors.

Byłeś kiedyś na plaży nudystów, albo na saunie? Czy tam dla ciebie również była nagość czymś seksualnym? Odziwo tam wszystkim dragi nie stercza xD
@TenTypZez no mowimy o sprawie o ktorej on mowil, ale ty nie czytasz jego wpisow ze zrozumieniem, manipulujesz i krecisz. Nie rozumiesz zdan po polsku, inny typ ci wszystko tlumaczy ale widocznie lubisz czuc sie idiota XD milej zabawy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defkor: ja w ogóle nie czytam jego wpisów bo mnie to nie interesuje xD ty dopiero ogarnąłes ze rozmawiasz ze mną a nie z korolukiem? Przecież ja tu piszę co ja myślę a nie tłumacze koroluka xF
według ciebie. Tymczasem nie zawsze tak było, nie wszędzie tak jest, a kojarzę ie nagości jednoznacznie z seksem wynika właśnie z tego, że jest jej mało. I dlatego dla jednych będzie to już odkryta kostka, a dla innych nie musi być tym nagi tors.


@TenTypZez: i co z tego? Czy należy zezwolić na nawoływanie do mordowania Żydów czy murzynów po polsku tylko dlatego, że w innych krajach to będzie niezrozumiałe?

Wiesz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: ale jak narazie to nie udowodniłeś, że normalizacja nagości prowadzi do czegoś złego. A może cię zaskoczę, ale mordowanie kogokolwiek jednak jest bezsprzecznie szkodliwe dla conajmniej jednej osoby..

I tu nie chodzi o tysiące lat, bo całe rodziny żyjące w jednej izbie to jest mniej niż 100 lat temu xd i tak, wtedy ludzie już znali seks.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defkor: równie dobrze mógłby to powiedzieć ktokolwiek inny, mi to nie robi różnicy. Komentowałem treść wpisu. A dokładniej, to przewijająca się od dwóch tygodni tutaj dyskusje.
ale jak narazie to nie udowodniłeś, że normalizacja nagości prowadzi do czegoś złego.


To czemu chcesz zakazać masturbowania się przy placach zabaw, jak to też jest nagość połączona z aktywnością fizyczną? Skoro ani w nagości nic złego nie ma, ani w aktywności fizycznej, to czemu tego zakazywać?

A może cię zaskoczę, ale mordowanie kogokolwiek jednak jest bezsprzecznie szkodliwe dla conajmniej jednej osoby..


@TenTypZez: nie rób prostytutki z logiki. Nigdzie nie pisałem
To czemu chcesz zakazać masturbowania się przy placach zabaw, jak to też jest nagość połączona z aktywnością fizyczną? Skoro ani w nagości nic złego nie ma, ani w aktywności fizycznej, to czemu tego zakazywać?


@skitarii: I ty mówisz, że ja mam na bakier z logiką? Parafrazując znany dowcip - zjedz se arbuza.

Umiesz udowodnić szkodliwość fali dźwiękowej? Czy ktoś umarł od samego nawolywania do czystek etnicznych?


Tak, setki milionów ludzi.

Znali
I ty mówisz, że ja mam na bakier z logiką? Parafrazując znany dowcip - zjedz se arbuza.


@TenTypZez: no to napisz czemu chcesz zakazać tego. Bo napisałeś twierdzenie z dupy i teraz uciekasz od tematu, żeby nie wyszło, że zboczeńca bronisz.

Tak, setki milionów ludzi.


Setki milionów ludzi zmarło bezpośrednio od słów? Pokaż jak się mową zabija.

xD Brak mi słów. Na chwile ci starczyło mózgu, aby próbować rozmawiać, ale jak