Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: no póki co to dalej mylisz tematy. Ty wysłałeś o wpływie seksualizacji na wychowanie dzieci i to jest bezsprzeczne. Ten artykulnnie mówi o tym, że normalizacja nagości w przestrzeni publicznej to powoduje. Nagość nie zawsze występuje w kontekście seksualnym, a to że się tak kojarzy, to wynika właśnie z tego, że jest ona rzadka.
  • Odpowiedz
no póki co to dalej mylisz tematy. Ty wysłałeś o wpływie seksualizacji na wychowanie dzieci i to jest bezsprzeczne.


@TenTypZez: wystawianie dzieci na widok organów seksualnych, a nawet seksu, jest ich seksualizacją.

Nagość nie zawsze występuje w kontekście seksualnym, a to że się tak kojarzy, to wynika właśnie z tego, że jest ona rzadka.


Napisz jeszcze, że seks w przestrzeni publicznej, który dla Koroluka niczym się od nagości w przestrzeni
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defkor: no po czym? Czy ja cokolwiek w ogóle o nim mówię? Mówimy o sprawie, o której on też mówił i tyle z tego. Jak nie masz nic ciekawego do dodania to siedź cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: według ciebie. Tymczasem nie zawsze tak było, nie wszędzie tak jest, a kojarzę ie nagości jednoznacznie z seksem wynika właśnie z tego, że jest jej mało. I dlatego dla jednych będzie to już odkryta kostka, a dla innych nie musi być tym nagi tors.

Byłeś kiedyś na plaży nudystów, albo na saunie? Czy tam dla ciebie również była nagość czymś seksualnym? Odziwo tam wszystkim dragi nie stercza xD
  • Odpowiedz
  • 0
@TenTypZez no mowimy o sprawie o ktorej on mowil, ale ty nie czytasz jego wpisow ze zrozumieniem, manipulujesz i krecisz. Nie rozumiesz zdan po polsku, inny typ ci wszystko tlumaczy ale widocznie lubisz czuc sie idiota XD milej zabawy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defkor: ja w ogóle nie czytam jego wpisów bo mnie to nie interesuje xD ty dopiero ogarnąłes ze rozmawiasz ze mną a nie z korolukiem? Przecież ja tu piszę co ja myślę a nie tłumacze koroluka xF
  • Odpowiedz
według ciebie. Tymczasem nie zawsze tak było, nie wszędzie tak jest, a kojarzę ie nagości jednoznacznie z seksem wynika właśnie z tego, że jest jej mało. I dlatego dla jednych będzie to już odkryta kostka, a dla innych nie musi być tym nagi tors.


@TenTypZez: i co z tego? Czy należy zezwolić na nawoływanie do mordowania Żydów czy murzynów po polsku tylko dlatego, że w innych krajach to będzie niezrozumiałe?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: ale jak narazie to nie udowodniłeś, że normalizacja nagości prowadzi do czegoś złego. A może cię zaskoczę, ale mordowanie kogokolwiek jednak jest bezsprzecznie szkodliwe dla conajmniej jednej osoby..

I tu nie chodzi o tysiące lat, bo całe rodziny żyjące w jednej izbie to jest mniej niż 100 lat temu xd i tak, wtedy ludzie już znali seks.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defkor: równie dobrze mógłby to powiedzieć ktokolwiek inny, mi to nie robi różnicy. Komentowałem treść wpisu. A dokładniej, to przewijająca się od dwóch tygodni tutaj dyskusje.
  • Odpowiedz
ale jak narazie to nie udowodniłeś, że normalizacja nagości prowadzi do czegoś złego.


To czemu chcesz zakazać masturbowania się przy placach zabaw, jak to też jest nagość połączona z aktywnością fizyczną? Skoro ani w nagości nic złego nie ma, ani w aktywności fizycznej, to czemu tego zakazywać?

A może cię zaskoczę, ale mordowanie kogokolwiek jednak jest bezsprzecznie szkodliwe dla conajmniej jednej osoby..


@
  • Odpowiedz
To czemu chcesz zakazać masturbowania się przy placach zabaw, jak to też jest nagość połączona z aktywnością fizyczną? Skoro ani w nagości nic złego nie ma, ani w aktywności fizycznej, to czemu tego zakazywać?


@skitarii: I ty mówisz, że ja mam na bakier z logiką? Parafrazując znany dowcip - zjedz se arbuza.

Umiesz udowodnić szkodliwość fali dźwiękowej? Czy ktoś umarł od samego nawolywania do czystek
  • Odpowiedz
I ty mówisz, że ja mam na bakier z logiką? Parafrazując znany dowcip - zjedz se arbuza.


@TenTypZez: no to napisz czemu chcesz zakazać tego. Bo napisałeś twierdzenie z dupy i teraz uciekasz od tematu, żeby nie wyszło, że zboczeńca bronisz.

Tak, setki milionów
  • Odpowiedz