Wpis z mikrobloga

@skitarii: A zastanowiłeś się kiedyś nad tym dlaczego właściwie chcesz tej nagości zakazywać w miejscach publicznych, czy niekoniecznie? I skąd to przekonanie, że zobaczenie gołej dupy jest dla kogokolwiek szkodliwe? I tak, nawet nie penalizując publicznej nagości i seksu dalej możemy penalizować molestowanie seksualne, pod które podchodzi choćby twoje ulubione obnażanie się przed dziećmi. Z resztą co ja tłumaczę, jak zaraz wylecisz z kolejnym emocjonalnym tekstem. Oburzenie przesłania ci zdolność logicznego
A zastanowiłeś się kiedyś nad tym dlaczego właściwie chcesz tej nagości zakazywać w miejscach publicznych, czy niekoniecznie? I skąd to przekonanie, że zobaczenie gołej dupy jest dla kogokolwiek szkodliwe? I tak, nawet nie penalizując publicznej nagości i seksu dalej możemy penalizować molestowanie seksualne, pod które podchodzi choćby twoje ulubione obnażanie się przed dziećmi.


@TenTypZez: wiesz co to znaczy "molestowanie skesualne"?

Legalizując publiczną kopulację nie będzie można uznać, że dani ludzie kogoś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Legalizując publiczną kopulację nie będzie można uznać, że dani ludzie kogoś molestowali, jeśli nie wiedzieli, że w danym miejscu będzie przechodzić dziecko.
@skitarii: ty tego nie rozróżniasz. Gwarantuje ci że i ja i wielu innych ludzi rozróżnia dobrowolne zachowania seksualne od tych pod przymusem.

Ale co z tym argumentem, który miałeś podać, bo chyba ci się zgubił? Tym dlaczego w ogóle miałoby być szkodliwe dla dzieci gdy zobaczą nagiego dorosłego nie
ty tego nie rozróżniasz. Gwarantuje ci że i ja i wielu innych ludzi rozróżnia dobrowolne zachowania seksualne od tych pod przymusem.


@TenTypZez: no tak, ale w omawianym przypadku zachowania seksualnie będą przejawiali tylko ludzie kopulujący w publicznym miejscu, których tak jak Koroluka może nie obchodzić cudzy "nieracjonalny" dyskomfort tego widoku.

Ale co z tym argumentem, który miałeś podać, bo chyba ci się zgubił?


Przecież to jest argument przeciw legalizacji obnażania się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: nie nie, to by było argumentem już przy założeniu, że taki widok będzie szkodliwy. A tego nie uargumentowales. Mi dyskomfort może powodować oglądanie brzydkich ludzi albo kościelnej procesji, a jednak nie dawałoby mi to żadnego prawa do egzekwowania swojego komfortu od innych.

Ja pytałem, czy masz jakiś argument za szkodliwością nagości, abyśmy mieli obiektywnie stwierdzic, że powinniśmy jej unikać.
nie nie, to by było argumentem już przy założeniu, że taki widok będzie szkodliwy. A tego nie uargumentowales. Mi dyskomfort może powodować oglądanie brzydkich ludzi albo kościelnej procesji, a jednak nie dawałoby mi to żadnego prawa do egzekwowania swojego komfortu od innych.


@TenTypZez: no to napisz czy jesteś za legalizacją publicznego masturbowania się w pobliżu placów zabaw, czy nie.

Ja pytałem, czy masz jakiś argument za szkodliwością nagości, abyśmy mieli obiektywnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no to napisz czy jesteś za legalizacją publicznego masturbowania się w pobliżu placów zabaw, czy nie.

@skitarii: jestem przeciw. Czemu tak się upierasz żeby cały czas mówić o seksie w kontekście dzieci?

Czemu bijesz chochoła?


Ambitny frazeologizm, ale niestety tu chybiony ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ty stwierdziłeś, że czyjs dyskomfort jest wystarczającym argumentem dla zakazu. Ja napisałem, se miałoby to sens jedynie przy stwierdzeniu szkodliwości, bo
jestem przeciw. Czemu tak się upierasz żeby cały czas mówić o seksie w kontekście dzieci?


@TenTypZez: no bo prawo ma obejmować wszystkie przypadki, nawet skrajne, czego nie uwzględniają zboczeni liberałowie.

To ty stwierdziłeś, że czyjs dyskomfort jest wystarczającym argumentem dla zakazu. Ja napisałem, se miałoby to sens jedynie przy stwierdzeniu szkodliwości, bo dyskomfort jest kwestia indywidualna i nie uprawnia jeszcze do żadnych roszczeń. To się nazywa analiza.


Seksualizacja przestrzeni publicznej jest
Seksualizacja przestrzeni publicznej jest szkodliwa i jest to udowodnione naukowo.


@skitarii: Kusi by zapytać o źródło tych rewelacji, bo zawsze o tym słyszę, a nigdy tych dowodów nie widziałem. Pokażesz?

Ale co istotniejsze - my nie mówimy tutaj o seksualizacji przestrzeni publicznej, tylko o nagości w przestrzeni publicznej. Ty te dwie rzeczy utożsamiasz, ja nie, koroluk również zaznaczył jasno, że też nie. Tu właśnie tylko o to chodzi, że to przesadna
Kusi by zapytać o źródło tych rewelacji, bo zawsze o tym słyszę, a nigdy tych dowodów nie widziałem. Pokażesz?


http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=687

Ale co istotniejsze - my nie mówimy tutaj o seksualizacji przestrzeni publicznej, tylko o nagości w przestrzeni publicznej. Ty te dwie rzeczy utożsamiasz, ja nie, koroluk również zaznaczył jasno, że też nie.


@TenTypZez: wasze osobiste wrażenia nie mają znaczenia. W praktyce dozwolenie na nagość w przestrzeni publicznej to jej seksualizacja.

Ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W praktyce dozwolenie na nagość w przestrzeni publicznej to jej seksualizacja.

@skitarii: no śmiem twierdzić , że jest wręcz przeciwnie. A ty wypowiadasz się o tym kategorycznie, z pewnością, dlaczego?
@TenTypZez prawie caly cywilizowany swiat jest w miare ogarniety, nosi majtki i koszulki ale zawsze znajdzie sie taki odklejeniec jak koroluk, piszacy totalne bzdury pod wplywem choroby czy narkotykow, a co gorsza, znajduje slepo w niego wierzacych kolejnych ulomow.

Serio nie masz swojego mozgu i bedziesz tych bzdur bronic czy co jeszcze gorsze, wierzysz w to?
no ale to jest takie januszowe gadanie, co ci się wydaje. Warto to jeszcze umocować w jakichś badaniach, które sprawdzają, czy nie wydaje nam się źle.


@TenTypZez: póki co ja jeden wrzuciłem link do artykułu, gdzie autor powołuje się na badania, a ty pie#$&lisz głupoty jak typowy wykopowy teoretyk, w dodatku niespójne.

No bo skoro można zakazać masturbowania się przy placu zabaw, bo można to uznać za molestowanie dzieci swoim widokiem,