Wpis z mikrobloga

@tekon: Ciekawi mnie kto zawinił w tej sytuacji. Chyba na wstępie można wykluczyć tego motorniczego, któremu drugi tramwaj wjechał w dupę. Pewnie niedługo będzie jakieś oświadczenie prokuratury na temat tego zdarzenia i komuś postawią zarzuty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wewnetrzny_Recenzent: też jestem ciekaw. No bo albo motorniczy tego rozpędzonego albo hamulce. Nie chcę się wymądrzać bo nie wiem czy coś jeszcze by tu mogło być, ale ogólnie też czekam na wyjaśnienie co tu zawiodło.
  • Odpowiedz
@tekon: Ten pierwszy to stoi chyba na przystanku, a ten który mu wjechał w tył, na pewno widział go już z kilkudziesięciu, jak nie przynajmniej ze stu metrów i powyżej. Ale widać na nagraniu, że nawet nie zwalnia tylko wjeżdża w niego z impetem.
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: Wykluczamy to, że były tam jesienne liście.
Na nagraniu nie widać, żeby wcześniej występowały tam jakiekolwiek opady, bo jest ewidentnie sucho, co nawet widać na zdjęciach zaraz po zdarzeniu.
Generalnie to pewnie wszystko zostanie wyjaśnione przez ekspertów pod nadzorem prokuratury. My możemy sobie tylko domniemać, co było przyczyną tego wypadku :D
  • Odpowiedz
@tekon: wyobraz sobie ze siedzisz sobie na przystanku w trambaju na siedzeniu predkosc 0hkm i nagle jeb i twoje cialo leci bezwladnie 10-15kmh do przodu w grazynki udami w siedzenie przed toba, a jak niema graznki to moze sie zawiniesz i walniesz zebami w krawedz siedzenia przed toba i to wszystko trwa pol sekundy
  • Odpowiedz