Wpis z mikrobloga

Założyłem kiedyś fejk konto kobiety na fb żeby dostać się do pewnej grupy. Dodałem jakieś losowe zdjęcie z google 4/10. Po roku wszedłem na to konto i co tam odwala się w wiadomościach to festiwal #!$%@? XD Przejrzałem tylko kilka najnowszych, bo jak chciałem wczytać więcej to laptopa mi zacięło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakieś diki to praktycznie w co 5 wiadomości, i to większość od jakiś Arków i Mariuszów z dziećmi i żonami na profilowym albo jakiś starych Januszy. Na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja.

#p0lka #pieklokobiet #niebieskiepaski #heheszki #spermiarzalert #przegryw
SpaVTiVi - Założyłem kiedyś fejk konto kobiety na fb żeby dostać się do pewnej grupy....

źródło: comment_1628335860srnWaKMDzE3n9lmA8kv8dG.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@SpaVTiVi: akurat kobiety również szczerze nienawidzą spermiarzy tego typu. Mają nawet własne grupy na FB gdzie wrzucają tego typu wiadomości i wylewają pomyje na tych gości.
Ci spermiarze wbrew twierdzeniom ludzi obecnych na świętym tagu nie boostują poziomu atencji i ego różowym, bo dla nich liczy się nie ilość atencji, a jej jakość. A w opinii różowych spermiarze są skrajnie obrzydliwi i mało wartościowi.
Prawda jest taka że spermiarze to
  • Odpowiedz
@SpaVTiVi: Ja miałem fejk konto niezbyt atrakcyjnej kobiety over 35 lvl z gówniakiem w avatarze. Zapisany byłem do paru grup randkowych na których się W OGÓLE nie udzielałem, nawet nie lajkowałem ani żadnych innych interakcji. A i tak spermiarze mnie znaleźli i zaczęli do mnie pisać na messa xD
  • Odpowiedz