Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W przyszłym tygodniu zjeżdżam z Niemiec i mam taki plan który chodzi mi po głowie od dawna. Mianowicie zamierzam wynająć drogą furę, apartament z airbnb i próbować wyrwać jakąś loszkę na #tinder . Powiecie że taniej na #divyzwykopem iść ale jednak obawiam się wenery i ogólnie chciałbym ten dreszczyk emocji z "normalną" kobietą. Kasy mi nie szkoda (mogę spokojnie przeznaczyć na tą akcję 10k). To będzie też swoisty test tego co wiele osób pisze odnośnie podrywania na kasę. Plan wygląda następująco:

1. Biorę autko na dobę (albo na 2-3 żeby na spokojnie sobie poogarniać i nauczyć się tym płynnie jeździć). Zastanawiam się między Camaro SS (800zł), Lexus LC500 Superturismo (1300zł ale wygląda odjazdowo) lub Maserati GT (1100zł tyle że biały i chyba rocznikowo już nie taki młody). Więc jeszcze przemyślę nad wyborem.

2. Robię sobie jakąś fotę z autem w ładnym tle (mam takie fajne miejsce na tle graffiti).

3. Zakładam Tindera i Badoo, wrzucam zrobioną fotę + 2 inne z wakacji. Myślałem żeby zrobić jakąś przeróbkę photoshop (nie ja ale jakiś dobry spec za $$). Nie wiem czy da się tak ogarnąć żeby było w 100% real czy łatwo się połapać że to fejk? Myślałem żeby pójść o krok dalej i ustawić sobie w profilu jakiś prestiżowy zawód typu prawnik czy architekt - własna działalność gospodarcza.

4. Wynajmuję odpicowany apartament na airbnb. Przywożę trochę różnych dupereli, kosmetyków, ciuchów i rekwizytów żeby wyglądało że tu mieszkam na co dzień. Kupię parę trunków z wyższej półki żeby było w czym wybierać.

I działam.. Jak myślicie uda się coś wyrwać na 1 noc czy nie bardzo. Generalnie mam śmiałość do kobiet, jakieś doświadczenia z krótkich relacji ale morda słaba 6/10. W jakie kobiety celować? Gdzie je zapraszać na pierwsze spotkanie? Jeśli macie jakieś rady to chętnie wysłucham. Proszę sobie darować kwestie moralne i nie wyzywać od #przegryw . Nie zamierzam nikomu niczego obiecywać tylko klasyczne ONS. Jeśli nie uda się nikogo wyrwać w te 2-3 dni to trudno, zadzwonię na #roksa i sobie odbiję. Ważne że spróbowałem :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610d5c356513ce000a3adb6a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
Realista: " ale jednak obawiam się wenery i ogólnie chciałbym ten dreszczyk emocji z "normalną" kobietą"

Beka typie :
szukasz pospolitej Karyny,szlaufa na ONS a nie KOBIETY ,poza tym boisz się wenery od #divy , które korzystają z prezerwatyw i są regularnie badane a chcesz przerobić gałgana co się wypina do każdego .

Wpisanie prestiżowego zawodu