Wpis z mikrobloga

Mam problem ze swoim pugiem 508 2.0 hdi. Przy nagłym przyspieszaniu wyskakuje usterka silnika i pomarańczowa kontrolka check. Mam kod błędu. P0094 który brzmi „niespójność dotycząca ciśnienia paliwa z regulatorem wydatku zbyt otwartym” jak jeżdżę powoli i bez nagłego przyspieszania to nie wyskoczy błąd. Wystarczy ze wcisnę gaz mocniej to już będzie jęczeć usterka silnika. Otworzyłem maskę gdzie jest pompa cr i ona buczy czy tez inny dźwięk wydaje. Cały układ wtryskowy był regenerowany w 2019 roku ponad 50kkm temu. Na necie mało wątków jest związany z tym kodem błędu. Jeden z wątków mówi o regulatorze ciśnienia a drugo o zaworkach powrotnych. Co dalej robić? Wymienić na ślepo najpierw regulator czy iść innym tropem? Może ktoś by coś pomógł bo dość mam tego auta. #samochody #peugeot #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fritzowski: to kiepsko wymieniasz, paliwa to jeszcze(choć lepiej co wymianę), ale powietrza? Ja bym od tego zaczął + posprawdzał wszystkie przewody, wysokiego i niskiego ciśnienia.
  • Odpowiedz