Wpis z mikrobloga

@PanMarianPazdzioch: #!$%@?ć prądem kazdego króla lewego pasa. Poczynajac od asów ktorych trzeba wyprzedzać łamiac przepisy tj. Prawym pasem.
Ale przede wszystkim #!$%@?ć prądem asów trąbiących na innych i wiszących na zderzaku jak wykonuje manewr wyprzedzania, ich zdaniem, za wolno.

Szczerze mowiac z dwojga złego wole transów ktorzy wyprzedzają w ten sposob niż te wszystkie raki z osobówek opisane powyżej
Niemiec traktował swoje autko jako daily car to auto polaka błyszczało się jakby dopiero co wyjechało z kontenera w którym wykonuje się usługi auto detailing.


Zwykła konsekwencja bycia biednym. Nie ma związku z patriotyzmem ani zachowaniem na drodze.

W Niemczech olbrzymią rolę w gospodarce odgrywają rodzinne firmy a w RP kiedy kolejne pokolenie przejmuje firmę to woli upłynnić majątek i wyjechać jak np. bezpośredni potomkowie tradycji wielkiego rodu Czartoryskich xD


@noz_w_kieszeni_sie_otwiera:
niby tak, ale z polskim prawem, kierowcami i rozstrzałem pojazdów na drodze ciężko jest jeździć jak się powinno


@TypowyDaltonista: Wg. mnie nasze prawo drogowe jest krótkie, zwięzłe i dosyć jasne w większości sytuacji, wystarczy się do niego stosować. Po A1 jechałem raz i wystarczy, zbyt cenie sobie swoje życie. Po części dróg S, szczególnie po zachodniej stronie kraju, jeździ się na prawdę ok - większość kierowców stosuje się do zasad, więc
@maczeta31: maja robione testy psychologiczne i cześć tych testów są właśnie ala na inteligencję- dopasowanie brakującego obrazka itp. Robiłem kilkukrotnie pełen pakiet tych testów równocześnie z kierowcami C+E, niektórzy siedzieli nas tym cały dzień czekając aż medyczka się zniecierpliwi i po prostu poda im dobre odpowiedzi. Normalnemu człowiekowi zajmuje to około godzinę z ciemnią itp
I jak ich szanować?


@czarny_matt94: Tak samo jak każdego innego kierowcę, który na 3 pasmowej jeździ środkowym-lewym pasem XD Jeżdżę obecnie dużo ekspresówkami i to jakiś rak jest. To miejsce parzy, ludzie się z was śmieją czy co? Na Wilanowie zrobili teraz most łączący S17 z S2, na którym jest 4-5 pasów miejscami, a ludzie i tak jeżdżą 2-3 pasem, bo przecież nie będzie jechał skrajnie prawym. Pusto, a ten i
tego typu zadań jest chyba ze 30


@wezsepigulke Tak się składa, że miałem psychotesty bo trochę jeżdżę po Polsce w delegacje służbowym samochodem i te pytania na inteligencję to takie testy z mensy dla uczniów szkół podstawowych. Serio, jak ktoś tego nie zdaje to musi być ułomem. Chociaż wąsacze pocili się nad tym i zajęło im to dwa razy dłużej niż mi.
A tirowców wyprzedzających na autostradach #!$%@?łbym prądem. Zwłaszcza tych co