Wpis z mikrobloga

@dedik: Przeglądam sobie ten filmik i po potrąceniu laski w żółtym widać jak drzwi od strony kierowcy próbują się otworzyć ... Nie sądzę że kiero chciał do nich wysiadać więc adwokaci powinni dać rade. Może się okazać żę ruszył instynktownie patrząc w bok autobusu
@Klozapina: Widziałem te filmik, widziałem też ten drugi autobus tylko zauważ że ten drugi stoi na przystanku a ten jak wskazuję jego prędkość porostu jechał drogą. Nie ruszał z przystanku. Wpada w nich i tu jest ewidentny błąd. Nie wiem spóźnił reakcje chciał ich postraszyć. To będzie kluczowe. W padł w tą laskę w żółtym........ ale to że ruszył i przejechał Baśkę to już nie niefortunny zbieg wydarzeń. Podejrzewam że nie
@Klozapina: Pewnie ile ludzi tyle opini :) źle się stało. Ja na fimiku widzę że kiero po całym zajściu normalnie zjeżdża na przystanek jakby był nieświadomy tego że ma dziewczynę pod kołami ... rusza dopiero w chwili jak tłum biegnie na autobus i na nieszczęście cały czas z dziewczyną pod kołami ... po jej potrąceniu nie jedzie cały czas prosto przed siebie
@erazmus_12: Na szczęście prokurator ma zeznania kierowcy, świadków nagrywających z balkonu, zeznania pasażerów autobusu 910, nagrania z wnętrza autobusu, nagrania z jego kabiny, nagrania z inteligentnego monitoringu miejskiego (na Ślązaku), nagrania z autobusu, który stał obok. Pomyślałeś o tym?
@erazmus_12:

ten drugi autobus tylko zauważ że ten drugi stoi na przystanku a ten jak wskazuję jego prędkość porostu jechał drogą. Nie ruszał z przystanku. Wpada w nich i tu jest ewidentny błąd. Nie wiem spóźnił reakcje chciał ich postraszyć. To będzie


Jeszcze jedno. Na pewno oglądałeś nagrania z tego wypadku? Przecież on na samym początku stoi w miejscu i trąbi. Potem rusza na dziewczynę w żółtym, a potem już na