Wpis z mikrobloga

Czy obecnie trwa jakas kampania sprzedazowa jesli chodzi o wciskanie nieruchomosci?
W przeciagu ostatniego tygodnia nigdy nie widzialem wiekszej ilosci artykulow naganiajacych na mieszkania:

wszystko rosne!
mieszkania o 20% do gory!

nie ma lokali! kupujcie teraz!

To jakas zorganizowana akcja medialna? Bo takiego spamu na wszelakich portalach to juz dawno nie bylo( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkania #marketing
  • 13
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz:
Też to zauważyłem. Pewnie wyniki sprzedaży niezadowalające.
Mam wrażenie, że za chwilę będą trybem rozkazującym pisać:
"Kupujcie mieszkania!!!! Musicie kupić!!! Musicie!!!!"
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: podobnie mam, patrze na bankier.pl to srednio od 2-3tygodni raz dziennie pokazuje sie artykul, ze ceny do gory, materialy do gory, wszyscy kredyty biora bo ostatni dzwonek aby kupic mieszkanie.
  • Odpowiedz
Zadziwia mnie koordynacja, wczesniej to bylo raczej tak zeby przynajmniej jeden taki artykul pojawil sie w wiekszym medium raz na jakis czas. A ostatni tydzien to artykuly w zasadzie wszedzie, niczym prawdziwy atak informacyjny. Chyba jakis dom medialny albo agencja PR to organizowala.

W tej branzy, deweloperzy maja tyle kasy ze mogliby wszystkich pismakow oplacic. Np nie bezposrednio, ale w pozniejszym czasie zamawiajac kampanie reklamowe sprzedawanych lokali (np bannery) w przychylnych mediach
  • Odpowiedz
To jakas zorganizowana akcja medialna? Bo takiego spamu na wszelakich portalach to juz dawno nie bylo( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dorodny_Wieprz: tak, po prostu deweloperzy to jedni z ostatnich wielkich grup ogłaszających się w tradycyjnych mediach (prasa papierowa) oraz na portalach. Więc z pomocą kasy wydawanej na reklamy lobbują na rzecz tego, co ma być pisane. Jest to nieetyczne, ale tak wyglądają Polskie media, od Gazety Wyborczej,
SzitpostForReal - > To jakas zorganizowana akcja medialna? Bo takiego spamu na wszela...

źródło: comment_1628215266PdobbXNnZYvU7rrncRfqio.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz