Wpis z mikrobloga

@Paszczakova: Chyba w urojeniach prawaków xD
Przecież wybuchła burza, jak flaga Polski została podeptana przez Anglików pare lat wstecz.
Niedawno była burza, bo orzeł był w tęczę zaklęty, i sie polacy oburzyli, że jak to tak, godła można traktować.
Co praktycznie rok jest wielka dyskusja narodowa, czy można nazwe miejscowości napisać na fladze i czy wypada.
Tymczasem co z flagami lgbt?
No są palone i naród przyklaskuje jak to widzieliśmy pare
SirSherwood - @Paszczakova: Chyba w urojeniach prawaków xD
Przecież wybuchła burza, ...

źródło: comment_1628178331MxiR4LqezoKFdKtHD73u5C.jpg

Pobierz
XD ale masz niesamowity ból dupy. Jak mam ci potwierdzić, że to flaga hetero co? xD To tak jakbym miał potwierdzić, że woda jest mokra.


@SirSherwood: źródło jakieś czy coś?

Ewentualnie jeszcze jest jedna flaga hetero (tak hetero ma aż dwie flagi!)

Gdzie są po prostu czarno biale paski na przemian.


@SirSherwood: Zobacz mam 31 lat i nie wiedziałem, że mam takie barwy, ta dyskryminacja hetero mnie już męczy
źródło jakieś czy coś?


@Kaczypawlak: Że woda jest mokra? xD

Zobacz mam 31 lat i nie wiedziałem, że mam takie barwy, ta dyskryminacja hetero mnie już męczy


Ktoś cie dyskryminuje? xD No może jakaś juleczka powie, że precz z cismen, ale poza tym to wątpie, że masz jakąkolwiek inną dyskryminacje, więc no tak słabo.
Że woda jest mokra? xD


@SirSherwood: To można samemu sprawdzić, a wklejasz jakieś zdjęcie i mówisz, że to czyjaś flaga

Ktoś cie dyskryminuje? xD


@SirSherwood: nom, nie mam swoich parad, a LGTB ma, to nie dyskryminacja?

No może jakaś juleczka powie, że precz z cismen, ale poza tym to wątpie, że masz jakąkolwiek inną dyskryminacje, więc no tak słabo.


@SirSherwood: czytaj wyżej( ͡° ͜ʖ ͡°)
To można samemu sprawdzić, a wklejasz jakieś zdjęcie i mówisz, że to czyjaś flaga


@Kaczypawlak: XD No to pomyśl niezależnie i poszukaj, bo przecież ja moge źródło wody zmanipulować co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nom, nie mam swoich parad, a LGTB ma, to nie dyskryminacja?


XD to jest ta dyskryminacja? Nie masz bo ich nie organizujesz, LGBT sobie organizuje więc ma xD jeez jak socjaliście, wszystko