Wpis z mikrobloga

@Opportunist: oficjalnie twierdzą, że to kwestia wiary. A tak naprawdę to albo są kompletnie nieświadome seksualnie i zakładają, że dopiero jako prawdziwie dorosłe, po ślubie, to sobie ogarną - albo po prostu patrzą brutalnie - skoro zachowały tak cenny zasób (jak im się to przedstawia), w odpowiedzi oczekują równie dużego gestu - a małżeństwo jest takim zobowiązaniem.
@Kr12345: Tylko dla faceta ani małżeństwo nie jest czymś fajnym bo od dzieciaka mu się mówi, że żona zło wrodzone i nigdy się nie żeń
Ani czekanie x lat aż konkretna dziewica zmieni zdanie bo kobiet to on może mieć na pęczki w rożnym wieku (nawet takim w którym dziewic jest dużo)
@Kr12345: Niestety w zaburzeniach królują mężczyźni czy to wina wychowania, w którym trzeba tłumić emocje czy testosteronu kto wie
% zaburzonych facetów chcących dziewice a % zaburzonych kobiet chcących prawiczka (jakby dla nich to miało znaczenie, że facet czysty przez żadna kobietę wcześniej nie skalany XD)
@Opportunist: ci mężczyźni, których wypowiedzi ja słyszałam czy czytałam tutaj, przyznawali, że szukają dziewicy, bo bali się porównań do innych partnerów. Jednocześnie byli gotowi postawić dziewczynę w sytuacji, gdy to ona może się obawiać porównania do poprzednich partnerek - tu jest problem.
@Kr12345: Ja to widzę tak
Toksyczni rodzice i toksyczne wychowanie -> niskie poczucie własnej wartości -> nienawiść do kobiet -> wymaganie specjalnego traktowania i traktowanie innych przedmiotowo „bo ja tu jestem ofiarą” tym samym nie zauważanie w kobiecie człowieka który ma uczucia, ma swoje prawa i przede wszystkim ma swoje zdanie

A i tak najgorsze jest to, że jak taki mężczyzna osiągnie swój cel to i tak nie da mu to
@Opportunist: no, muszę przyznać, podchodziłam trochę najeżona do tej dyskusji, a nie mogę się z Tobą nie zgodzić, także przepraszam za moje uprzedzenia - po prostu jesteś tutaj w mniejszości. Chyba, że wkręcasz i zaraz przypuścisz atak ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobnie zresztą oceniam bardzo skromne i trzymające nóżki przy sobie dziewczyny, które nie potrafią powstrzymać się od komentarza na temat dziewczyn, które seksualnie działają więcej. W
@Kr12345: To nie jest trudne serio a ilość wyzwisk i obrażania w moją stronę się znacznie zmniejszyła, jedynie jestem wyzywana od bialorycerzyków ale najczęściej to takie pozytywne „Mordeczko” leci w moją stronę także same plusy ^^