Wpis z mikrobloga

@kotecci: Pandemia jest jeśli patogen rozszerza się niezależnie na kilku kontynentach. Możesz podważać szkodliwość samego wirusa bo śmiertelność na poziomie do 2-3% i to u najsłabszych to nie jest dramat, szczególnie jeśli są dostępne szczepienia. Sam jestem za zdjęciem jakichkolwiek obostrzeń, nie wspominając o tych najgłupszych. Ale jeśli podważasz istnienie pandemii to jesteś ignorantem, szurem lub masz deficyt intelektualny. O ile taki braun czy podobni mu zyskują na negowaniu pandemii zarobkowo
@kotecci: Mało mam do czynienia z mediami głównego ścieku, wiec ciężko mi powiedzieć, ale akurat bezobjawowi to największe ryzyku, zarówno jeśli chodzi o rozprzestrzenianie wirusa, ale przede wszystkim powikłania związane z płucami czy sercem, które bez dodatkowej kontroli mogą się okazać wyjątkowo szkodliwe - nawet po grypie sam znam przypadek człowieka w sile wieku który na skutek braku odpowiedniego odpoczynku przy lekkiej infekcji kontynuował trening wytrzymałościowy i w efekcie po kilku