Wpis z mikrobloga

W komentarzach p0lki się zesraly dlaczego hurr durr nikt nie pomógł, gdzie ci faceci xD. Już pędzę, żeby pomóc księżniczce, która ma mnie za śmiecia i będę ryzykował zdrowiem, życiem albo kryminałem. W zamian dostanę podziękowanie z pogardliwym wzrokiem lub nawet nie. Super pomysł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #poznan #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
Pobierz derton778 - W komentarzach p0lki się zesraly dlaczego hurr durr nikt nie pomógł, gdzi...
źródło: comment_1628150047QntQwILNQq1gpQ75t2k592.jpg
  • 26
@derton778: no i ma rację z tym że żadna #!$%@? nie pomogła z lekceważenia takich sytuacji później rodzą się tragedie typu gwałty, morderstwa itd. Może jestem drażliwy na takie sytuacje bo sam mam siostrę i nie chciałbym żeby jej się taka sytuacja przytrafiła. Wy wychodki to już skrajnie macie #!$%@? w głowach, jakby przy was zaczął ją rozbierać to też byście nie zareagowali. Z resztą on i tak by was #!$%@?ł
@Spytaj_twojego_odrzuta

Jeszcze w zasadzie często jest tak, że to kobiety interweniują i pomagają załagodzić sytuacje chroniąc jakiegoś faceta przed #!$%@? od innego gościa. Dwa razy moja pamięć przywołuje takie sytuacje: raz w tramwaju gdzie banda sebków uczepiła się małolata i jakaś kobieta stanęła w jego obronie nie dając mu zrobić krzywdy, a druga to na parkingu dwóch typów się kłóciło i jeden próbował wykorzystać to że jest od drugiego trzy razy większy
Może jestem drażliwy na takie sytuacje bo sam mam siostrę i nie chciałbym żeby jej się taka sytuacja przytrafiła.


@Spytaj_twojego_odrzuta: A ja ci powiem, że niczego innego bym się po wykopkach-przegrywach nie spodziewała. Oni nie patrzą takimi kategoriami, że ich siostrze, czy matce coś takiego mogłoby się wydarzyć i też nikt by nie zareagował. Ba, oni sami mogliby się znaleźć w podobnej sytuacji i też nikt by nie zareagował i wtedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@derton778: mogłeś jeszcze dodać #przegryw żeby koledzy z tagu poklepali Cię po pleckach xD
Bierność innych w takich sytuacjach jest szkodliwa, bo utwierdza agrsora w przekonaniu, że jest bezkarny i może robić co chce, bo i tak nikt nie zareaguje. I tyczy się to atakowania KOGOKOLWIEK, bez znaczenia czy jest to kobieta czy mężczyzna - w takich sytuacjach trzeba reagować.
@Pecunianonolet: powiedzialbym mu że ma się od niej #!$%@?ć i tyle w temacie, myślisz że jakiegoś lumpa bym się bał? Jeśli spróbowałby jakiejś agresji w moją stronę to uwierz mi że bardzo by tego żałował potem. Zapytałbym jej też czy nie chce żeby ją odprowadzić do miejsca do którego się kieruje, jeśli nie czułaby się dalej bezpiecznie i ten żul wysiadłby za nią. Tyle w temacie.