Wpis z mikrobloga

#bieganie #saucony

Jako fan marki ( )

Na zalando-lounge sa aktualnie do kupieniaSaucony Triumph 18 za 220-230zl (+10zl wysylka).

Jedne z lepiej armotyzowanych treningowek na dlugie wybiegania.
Sporo osob porownuje triumphy z butami firmy hoka zwlaszcza z cliftonami.
Tutaj przewaga jest responsywna pianka PWRRUN+ ktorej jest od cholery.

Drop: 8mm
Grubosc podeszwy: 25-33mm
Waga: 315g
But okreslany jako neutralny

Recenzja:
https://www.roadtrailrun.com/2020/08/saucony-triumph-18-review-bottomless.html

Odnosnik do zalando-lounge:
https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZO1E7G/3
PurpleHaze - #bieganie #saucony

Jako fan marki (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Na zalando-lounge sa ...

źródło: comment_1628141906fJxKhydq5l1qWKgdAEsD55.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PurpleHaze: polecam, posiadam jedną parę, są miękkie jak kapcioszki, biega się jak po chmurce, nawet sznurowadła są mięciutkie i przyjemne, niby nie są najlżejsze we wszechświecie, ale jakoś tego wcale nie czuć. I stupki, w sensie, podeszwy, nie bolą nawet po 12h uklepywania. I w ogóle. Kupiłam je na bieg 24h skuszona recenzjami i w sumie było super, dopóki nie przestało być super, ale to definitywnie nie wina buta bo w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PurpleHaze: okazuje się, że u mnie połączenie 400 skrętów w prawo na asfalcie z byciem idiotą powoduje bolesne obrażenia ego i okolic piszczeli prawej nogi, ale ta część co była w bucie była ciągle w doskonałym stanie, odebranie nagród w sandałkach było możliwe i nie było NSFW ( )

Więc myślę, że to nie wina buta.
@bialy13: ja rozmiarowke biore wg numerow jpn, japonce podaja dlugosc wkladki w cm czyli jpn 27 = wkladka 27cm.

Mam w domu nike dwie pary i sa tego samego rozmiaru co saucony, natomiast saucony maja przody szersze, wiec jest wiecej miejsca jesli ktos ma "tega" stope.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: majster, Ty masz jakieś automatyczne powiadomienia jak się te buty znowu pojawią w jakiejś kampanii? Bo kurła za duże przyszły ;/

Edit: ktoś kupił 44 i wolałby 44.5? Czorne