Wpis z mikrobloga

Cześć Warszawiacy. Wybieram się za tydzień do Warszawy z rodzinką na zwiedzanie i potrzebuję się poradzić.
Przyjazd do Warszawy w czwartek o 12:00, powrót w niedzielę. Zatrzymam się na Jelonkach. W planach jest Centrum Nauki Kopernik, ZOO, taras widokowy PKiN, Park Łazienki. Wystarczy czasu na te "atrakcje"? W niedzielę odwiedzam brata i powrót, więc bez zwiedzania/atrakcji.
Co do poruszania się po Warszawie do myślę nad zostawieniem auta w garażu i poruszanie się komunikacją. Słuszna idea? Warto w ogóle pchać się samochodem w miasto, bo się z parkowaniem pewnie jest problem i stawianie auta w strefie na pół dnia to pewnie duży koszt?

#warszawa
  • 15
@pablo_see: XD () będziesz się cholernie nudził chyba ze macie takie wolne tempo. W zasadzie to nic nie zobaczysz w tej stolicy. Parkowanie jest tanie a miejsce spokojnie znajdziesz ale fakt skoro i tak terminarz masz nie napiety to KM spoko.
@pablo_see jak z rodzinką to idźcie na pokaz z fontannami, na stare miasto. W niedzielę chodzi się do Instytutu Geologicznego, najmłodszym się podobają skamieliny i kamyki. Autem wszędzie. Przez weekend są miejsca parkingowe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo_see: luźno powinieneś zrobić to co chcesz. Wszystkie atrakcje są super skomunikowane więc komunikacja miejska jak najbardziej ma sens. Jeśli w rodzince są dzieci to samo metro może być atrakcją ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo_see: mieszkam przy zoo, co się dzieje na parkingach dookoła to dramat w cieple weekendy. Serio, wszystko jest w zasięgu metra, nie ma co auta ruszać
@pablo_see: Tak czy siak to malo macie chyba ze malo ruchliwi jestescie. Do Stacja Muzeum mozna na spokojnie iść. Czy cos te dzieci obchodzi? Jakies specyficzne zyczenia? PAN Ogród Botaniczny w Powsinie jest spoko zaraz obok Wilanowa. Stare miato. Metrem na Stadion Narodowy popatrzeć. Bulwary. Plaza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie wiem ile damy radę zobaczyć, bo nie wiem ile czasu na przejazdy się zużyje. Chęci są do dużo, dlatego pytam co warto zobaczyć. Wszelkie maszyny i pojazdy mile widziane przez dzieci.