Wpis z mikrobloga

Sprawdziłem dziś kurs, kryptowaluty, którą kupiłem w 2014 za ~400zł dziś byłyby warte 6 milionów zł, oczywiście za miskę ciecierzycy sprzedałem je w międzyczasie, nie wierzyłem w #bitcoin, wtedy był po jakieś $1000
#przegryw

Możecie polecić co robić dalej? Bo nie ukrywam, że jestem załamany, zresztą załamany to mało powiedziane, w międzyczasie mój brat dostał udaru co też było wynikiem nerwowej atmosfery w domu aaaaargh #pozmu
  • 12
@pozmu: Niestety ale spóżniłeś się o ponad rok. Fortunę z groszy ciągle da się zrobić, ale musiałbyś ładować się w nowe tokeny (także nft) i mieć nadzieję że wystrzelą w kosmos. Oczywiście masz większą szansę straty wszystkiego, w praktyce to forma hazardu.

Największą szansę miałbyś ucząc się programować w solidity i tworząc kontrakty na ethereum (i inne łańcuchy evm) z własnymi tokenami, jak umiesz webdev - to próbować zatrudnić się do
@megaloxantha nauczenie się programowania jest do zrobienia, w razie czego mam swojego programistę, rozumiem, że sugerujesz wypuszczenie własnych tokenów po prostu? Do tego potrzebny jest też pomysł i marketing
@pozmu:

Do tego potrzebny jest też pomysł i marketing


Oczywiście, musiałbyś wymyślić jakąś aplikację defi. Oprócz programowania musiałbyś oczywiście ogarnąć co i jak w ekosystemie.
Najtańszy pod względem opłat jest obecnie polygon (matic) więc tam można kombinować od zera i z małymi kwotami.