Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

Takie pytanie też Was to maksymalnie wku*rwia, jak ludzie oceniają kogoś życie? To jakie podjął wybory, albo czy osiągnął sukces czy nie? Mierzenie człowieka swoją miarą?

Bo normalnie jak ja słyszę jak przy mnie tak osoby #!$%@?ą to aż mnie krew zalewa i mam ochote iść do kogoś i mu #!$%@?ć tube na łeb tak dla ogarnięcia :D

Czemu nie żyjemy według zasady "ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM"?

Dajcie znać czy to dla Was normalne czy nie? Czy tylko ja tak uważam, bo już naprawdę wątpie w ludzi całkowicie xD

#przemyslenia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pracbaza
  • 7
@lewyx: nie lubię tego oceniania ale żyjemy wspólnie w społeczeństwie. Nikt nie jest samotną wyspą. fajnie tak pogadać bo dzięki temu mozemy wyciągnąć wspólne wnioski z popełnionych przez kogoś błędów a co najważniejsze rozmówcy są w stanie ocenić swoje poglądy na życie i sprawdzić czy chcą sie znać.
@NieObawiajSie: No dobra, rozumiem o co Ci chodzi. Rozumiem jak skonfrontujemy wspólnie nasze światopoglądy i podyskutujemy no to jest ok. Ja mówię o sytuacjach gdy no niewiem.. Gadasz sobie z kumplem, ciotką, babką i mówi: "No słuchaj bo ja tego nie rozumiem jak Paweł mógł przez tyle lat podróżować i nic z tego dziś nie ma, a ja przez te 10 lat pracowałam w korpo, mam doświadczenie, fajne CV i zarabiam
@lewyx: nie znam żadnego Pawła ¯\_(ツ)_/¯ także nic na jego temat nie powiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podam własny przykład:

Gadasz sobie z kumplem, ciotką, babką i mówi: "No słuchaj bo ja tego nie rozumiem jak Michał mógł przez tyle lat podróżować i nic z tego dziś nie ma, a ja przez te 10 lat pracowałam w korpo, mam doświadczenie, fajne CV i zarabiam dobre pieniądze.

Bardzo
@lewyx: Rozumiem, dlaczego uważasz, że ludzi nie powinno tak interesować czyjeś życie, ale nie rozumiem dlaczego cię to tak denerwuje.

Jak ktoś ze mną próbuje tak plotkować/oceniać to staram się ucinać temat od początku lub nakierować go na bardziej bezosobowe tory, ale to tylko jeśli zależy mi na rozmowie. Jak nie bardzo jestem zainteresowany, to po prostu mówię, że nie interesuje mnie plotkowanie.

W każdym razie nie widzę powodów do nerwów,
@lewyx:Takie jest życie. Niestety. Każdy kłamie, oszukuje. Każdy kogoś oczernia. Każdy się odezwie jak coś chce, nigdy z własnej inicjatywy. Nie podziękuje ani nic. Presja społeczeństwa, że musisz to tamto, musisz MUSISZ.

Ja mam #!$%@? i żyje swoim życiem