Wpis z mikrobloga

Typowe polskie leśne dziadki ze związków sportowych. Facet trenuje tę kadrę 3 lata, a zdobył 5 medali, obronił MŚ, zdobył brąz ME, brąz i srebro Ligi Narodów i srebro na Pucharze Świata. Rzeczywiście, tragiczne statystyki. Chłopu trzeba dać po prostu budować dalej ten zespół, Bernardo Rezende trenował Brazylię od lat 90, ze wzlotami i upadkami, a nikt nie myślał go zwalniać.

#siatkowka #sport #tokio2020
kezioezio - Typowe polskie leśne dziadki ze związków sportowych. Facet trenuje tę kad...

źródło: comment_1628094472YSwUQHR1wRdfe9sV0URriM.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezioezio: a siatkarze będą mieli zaufanie do gościa, który obiecał medal? Jego pomysł się nie sprawdził. Tak jak mówił Możdżonek, trener już się wypalił razem z pomysłem na grę. IO są ważniejsze niż 3 złote medale na MŚ i LŚ, to jest docelowa impreza. Jeśli odpadasz na niej w ćwierćfinale, to znaczy, że sie nie sprawdziłeś, pomimo wcześniejszych sukcesów
Facet trenuje tę kadrę 3 lata, a zdobył 5 medali, obronił MŚ, zdobył brąz ME, brąz i srebro Ligi Narodów i srebro na Pucharze Świata. Rzeczywiście, tragiczne statystyki.


@kezioezio: Małżeństwa też się rozpadają, a miały piękne chwile. To nie ma znaczenia. Jesteś tak dobry jak twoje ostatnie spotkanie/ turniej.

Bernardo Rezende trenował Brazylię od lat 90, ze wzlotami i upadkami, a nikt nie myślał go zwalniać.


@kezioezio: Może gdyby go
@kezioezio: zawodnicy się od niego nie odwrócą, pokazał że jest świetnym trenerem, byliśmy sportowo słabsi, zdarza się, walczyliśmy z TOP światowym, nie udało się trudno, ale wyniki bronią Heynena i ja jestem.za tym by budował to dalej
@Strupzdup:
Ale tu przegrywamy nie przez to że nie było materiału, tylko przez to że byliśmy jako zespół dramatycznie przygotowani do docelowej imprezy. Większość reprezentacji buduje się docelowo na Igrzyska.
@Lolenson1888:
Ale co on ma budować? To brzmi jak to mityczne zgrywanie reprezentacji.
Miał imprezę docelową, siatkarzy z topu, zawalił i nie przygotował kadry.
Myśle, że kadra powinna skorzystać z pomocy dobrego psychologa. Największy problem to moim zdaniem problemy mentalne w szczególności mniej doświadczonych zawodników takich jak Śliwka czy Semeniuk w meczach o stawkę. Widać było ewidentnie, że nie pokazali pełni swoich umiejętności w ćwierćfinale, a w meczach z mniej wymagającymi rywalami błyszczeli na parkiecie. Sukces rodzi się w głowie i tyle. Można spojrzeć na Fajdka - na dwóch igrzyskach totalna klapa, tu ledwo wszedł do
@kezioezio Jestem januszem siatkówki, nie znam się na tym sporcie. W związku z powyższym mogę się mylić.

Jaki można mieć pomysł na grę w siatkówkę? Co to znaczy wypalić się? Przecież każdy w siatkówkę gra tak samo, nie ma jakichś taktyk, specjalnych ustawień/formacji jak w piłce nożnej. Krycia strefą czy indywidualnie, gry długą piłką czy skrzydłami, defensywnych pomocników czy wahadłowych. Siatkówka wydaje mi się grą prostą jak budowa cepa gdzie różnicę robią