Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@G0w0rek: W Białymstoku jest taki jeden dom, do którego każdy chce wejść, że codziennie kolejki ustawiają się pod bramką. Podobno wejściówka kosztuje 100 złotych, ale za to wrażenia niezapomniane.
  • Odpowiedz
@G0w0rek: wigry, turtul, glazowisko bachanowo, narty wodne na szelmencie/w Augustowie, świetne szlaki rowerowe po okolicznych lasach. Więcej mi do głowy nie przychodzi
  • Odpowiedz
@G0w0rek:

Jak będziesz w Białymstoku to polecam sobie w okolice Wasilkowa i Lasu Pietrasze się wybrać.

Prócz fajnych terenów zielonych. Las Pietrasze i Krzemianka w okolicy. To Muzeum wsi jest spoko bardzo. Obok Park Jurajski, ale to bardziej dla dzieciaków atrakcja. Chociaż warto sobie pójść jako dorosły i nostalgicznie pomyśleć o tym "w którym momencie swojego dzieciństwa zapomniałem jak bardzo kocham dinozaury"
Obok jest też opcja plażowa i chyba kąpielowa kiedyś w razie upałów. W samym lesie Pietrasze są też ruiny Lądowiska Sterowców o których mało kto pamięta. Nie są niestety w żaden sposób restaurowane ani nic, więc to tylko dla zajawkowiczów militarno/historycznych ciekawostka. Jakbyś potrzebował mocnych wrażeń to obiad w Karczma Wiking jest ciekawą opcją, znane miejsce spotkań środowisk nacjonalistycznych
Grubas - @G0w0rek: 
 
Jak będziesz w Białymstoku to polecam sobie w okolice Wasilko...

źródło: comment_1628098176zry1TT8k7GD79z7zhpnWnF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BedeBorodJakMojTato: Nie wiem czy się pozmieniało, ale śmieci w rzekach są wszędzie, także na brzegu, gdzie bydło się bawi. Jak gdziekolwiek pływam to jeden worek śmieci dziennie zbieram i jest to niestety standard. Na Czarnej Hańczy śmieci jest zapewne stosunkowo niewiele, bo na rzece nie kojarzę powalonych drzew, które blokują śmieci. Nie płynąłem nią już jednak jakieś 6-7 lat.

Bardzo dużo śmieci natomiast jest widocznych (to dobrze, bo łatwiej je
  • Odpowiedz