Wpis z mikrobloga

Zaczęła się 5 doba od momentu, gdy nie pije kawy. Pierwszy i drugi dzień katastrofa. Wczoraj już trochę lepiej, ale bez chęci do życia. Dziś zdecydowanie więcej energii, sen byl lepszy, ale nadal jestem słaby. Zauważyłem jednak, że jestem dużo bardziej spokojniejszy. Tętno na siedząco z 10 niższe. Do tego, jakby mi węch się poprawił.

To już moja trzecia próba z odstawieniem kofeiny. Za pierwszym razem nie piłem z 2 lata. Po drugiej kilkanaście tygodni. Teraz miałem okazję, bo miałem ósemkę wyciąganą.

#kawa #kofeina #uzaleznienie
  • 8
@PITERV: w piątek będzie 14 dni. Niestety nie odczuwam tego upragnionego kopa energetycznego. Jedynie czuje się bardziej skoncentrowany w ciągu dnia i znacznie bardziej spokojny.

Sen słaby jak zwykle, ale mam mnóstwo spraw nie pozałatwianych, więc pewnie mózg za mocno pracuje. Gratulacje że 10 dni juz wytrzymaleś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wurzel: Tylko że ja odstawiałem akurat herbatę bo kawy już wcześniej nie piłem. Najgorzej było drugiego dnia bo migrena i mgła przed oczami a później ok. Jestem jakby mniej zestresowany i biorę wszystko na spokojnie co potwierdza nawet opaska która mierzy stres (wcześniej miałem duże skoki w ciągu dnia a teraz jest ten poziom stresu bardzo stabilny - no ale to tylko ciekawostka).