Wpis z mikrobloga

Jakim ten portal jest gownem xD to co wy tu odwalacie to az glowa boli. Az strach chodzic po miescie wiedzac ,ze tacy kretyni moga mnie mijac. Ludzie ktorzy nie maja w sobie ani odrobine empatii.
To co sie odwala na jej profilu i tu na wypoku to jest nieporozumienie

#katowice
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xemioza: wykop był wartościowym portalem jakieś 10 lat temu, bo średnia wieku była około 20 lat. Kiedyś z przyjemnością czytało się dyskusje w komentarzach pod znaleziskami. Teraz to tylko gównoposty
  • Odpowiedz
@Xemioza: A mi sie wydaje że ci którzy są za tym kierowcą autobusu to takie pipeczki któe kiedyś dostały od patusa w morde i teraz im życzą wszystkim jak najgorzej, coś jak z laską którą zdradzi jakiś facet i potem ooo aaaa wszyscy mężczyźni to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xemioza: nie przejmuj się, to jest ten typ człowieka, że jakbyś go spotkał na ulicy i na niego spojrzal to by się popłakał bo ma nerwicę i zaburzenia emocjonalne. Stąd wyżywanie się w internecie na przypadkowych ludziach.
  • Odpowiedz
@Xemioza: u mnie w robocie jak spytałem się co o tym wypadku uważają to odezwali się żonaci ze 2 dzieci miała i o 5 po ulicach latała z gola dupa? To ma za swoje powinna być przy dzieciach. 3 facetów tak powiedziało i 1 różowa więc
  • Odpowiedz
  • 0
@Drizz: Smianie sie z papieza porownujesz do spamowania jej profilu na FB?
Nie chodzi mi o “zarty z wypadku” ale to co ludzie odwalaja w komentarzach przy tej calej akcji
  • Odpowiedz
@Xemioza: niestety, patola mentalna otrzymała łatwy dostęp do internetu w swoich komórkach za 300zł i tworzy te wysrywy... Tęsknię za czasami, kiedy trzeba było wiedzieć co to jest przeglądarka i umieć chociaż dwa razy kliknąć, żeby wiedzieć, że tamtędy się człowiek dostaje do sieci...
  • Odpowiedz