Wpis z mikrobloga

Jakim ten portal jest gownem xD to co wy tu odwalacie to az glowa boli. Az strach chodzic po miescie wiedzac ,ze tacy kretyni moga mnie mijac. Ludzie ktorzy nie maja w sobie ani odrobine empatii.
To co sie odwala na jej profilu i tu na wypoku to jest nieporozumienie

#katowice
  • 50
  • Odpowiedz
  • 6
@clubcard: Ludzie piszacy bzdury w internecie sa gorsi od tych orangutanow (albo na podobnym poziomie), wiadomo ,ze to byla patologia level hard, szlachta nie pracuje, mama na pelen etat itp, ale nie o to mi chodzi xd
  • Odpowiedz
@Xemioza: robię wszystko żeby omijać wpisy tych życiowych #!$%@?, nie dość, że usprawiedliwiali morderstwo tej biednej dziewczyny, to teraz fapają do tego co z niej zostało ( _)
poziom obrzydzenia wyje... poza skalę
  • Odpowiedz
@Xemioza: Nie rozumiesz. To jest internet i jesteś na wykopie gdzie jest pewna wolność co powoduje że są tutaj ludzie dobrego jak i najgorszego sortu. Jak ludzi się nie banuje okazuje się że wiele osób jest powalonych i takie grupki są liczne.

Sam mam bekę z tego co się dzieje i postów które niektórzy piszą chociaż zawsze będzie mi szkoda ludzi którzy giną niewinni. Nikogo też nie będę osądzać.

Nic zbytnio
  • Odpowiedz
  • 2
@Xemioza niby tak, ale zobacz jbzd albo sadistic, tam jest tylko ściek. Z kolei wiele innych miejsc przegina w drugą stronę, jak pisze @cielak44. Wykop mimo zrytych userów i zrytej moderacji i tak jest najnormalniejszy. Pewien poziom wolności z góry skazuje nas na pewien poziom zdebilenia,ale tak musi być
  • Odpowiedz
@Xemioza:
To nie chodz po mieście. Możesz tez nie wchodzić na Facebooka i na Wykop jeśli nie podobają ci się treści tam zamieszczane. Mam nadzieje ze pomogłem.
  • Odpowiedz
@Xemioza: Piszesz że ludzie są kretynami, a w tym samym poście piszesz o empatii. Nieporozumieniem jest traktowanie tej sprawy z taką pasją jak niektórzy z was. Sami się nakręcacie.
  • Odpowiedz