Wpis z mikrobloga

Co udało się Panu zrobić dobrego dla zwykłych ludzi w pierwszym półroczu 2021 roku? Proszę o wymienienie maksymalnie trzech rzeczy.

Odpowiada Radosław Sikorski z Platformy Obywatelskiej.

Wersja tekstowa: http://wklejto.pl/909670

Odpowiedź uzyskałem w ramach akcji #ddl. Wysłałem wiadomości do wszystkich posłanek i posłów do PE zadając im takie samo pytanie. Jeśli zależy Ci na poznaniu kolejnych odpowiedzi, obserwuj PBO!

2 odpowiedź na 52 wysłane wiadomości (3,85%).

#polityka #uniaeuropejska #polska
PBO-ORG-PL - Co udało się Panu zrobić dobrego dla zwykłych ludzi w pierwszym półroczu...

źródło: comment_1627905272EIrdSTBWDcdzC61MYAUqwr.jpg

Pobierz
  • 9
@PBO-ORG-PL: Do tego odrestaurował zniszczony polski dworek i sobie w nim pomieszkuje jeśli akurat nie pracuje w europarlamencie (choć to już dawno temu). Wspaniały człowiek, mam wciąż nadzieje, ze kiedyś mój prezydent.
@HetmanPolnyKoronny: Jeśli rzeczywiście pomaga kuj-pom ogarnąć jakieś unijne sprawy to moim zdaniem już całkiem nieźle. Do tego trzeba patrzeć szerzej - jeśli robi coś dla Unii, to robi coś dla Polski wbrew poglądom prawicy w tej sprawie. Nadal jesteśmy członkiem UE i jeśli PiS nie doprowadzi w swoim szaleństwie do #!$%@? nas z tych struktur to kolejne rządy raczej będą zmierzać ku „reintegracji”.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@caru: ale ja się bardziej czepiam tego jak to jest opisane. Np co to za inwestycja za kilkadziesiąt milionów, tutaj warto napisać coś konkretniej, co to było i jaki był wkład, bo rzeczywiście to może być np obwodnica którą mieszkańcy sobie chwalą czy coś czym warto się pochwalić.
No odpowiedź jest raczej z tych mniej konkretnych bez dwóch zdań. Ale nie macie wrażenia że poseł, senator który większość czasu angażuje się głównie w lokalną lub nawet jednostkową pomoc materialną to trochę nie halo? Tzn ci ludzie stanowią,albo powinni ( ͡° ͜ʖ ͡°), prawo w całym kraju i temu powinni poświęcić przytłaczającą większość czasu zamiast próbować lansować się na totalnie niszowych akcjach z których tak z 3/4