Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii o nie, babka miała w polubieniach jakąś gówno stronę (jak pewnie 100% młodych różowych), patola!!! Swoją drogą za każdym razem wyk0pki mówią że posiadanie dziecka to przestępstwo, bo nie można wyjść nigdzie nigdy, tu wyszła a rogal. ru oburzony ze jak matka mogła wyjść z domu xD
  • Odpowiedz
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: można się tak samo śmiać z dzieci z zespołem Downa, kalek itp.
Została potrącona śmiertelnie, nie atakowała i nie stanowiła zagrożenia dla kierowcy. Jakie to ma znaczenie dla sprawy, ze w wieku 16 lat ma dziecko z gościem skazanym za morderstwo? Mimo tego, ze jak najbardziej można obiektywnie uznać, że jest patuską?
  • Odpowiedz
Ale w przypadku tej katowickiej denatki są dowody na patusowatość.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Ale co w związku z tym? Sugerujesz że jeżeli laska była głęboko zdemoralizowana to można ją potraktować jak psa i zmienić kwalifikacje czynu a najlepiej to kierowcę od razu uniewinnić? Sprawa od początku do końca dotyczy rozjechania pieszej przez kierowcę a tacy jak ty przezywają że była patuską. No i była. I co w związku z tym? Nie przypominam
  • Odpowiedz
W sytuacji z autobusem nie zawiniła, ale generalnie obracała się w środowisku patusów. To oczywiście nie zmywa w żaden sposób winy kierowcy.'


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Pięknie napisane, na tym zakonczmy tą dyskusje:)

Bo głęboko gdzieś mam to kim była za życia jakaś tam 19-latka z Katowic. Bardziej mnie interesuje izolacja typa co przejechał po niej.
  • Odpowiedz
@Glacial: dla mnie jak ktoś się śmieje z Papieża to jest debilem i od razu na czarno leci. Papież to był bardzo dobry człowiek i nigdy nie kumałem tych żartów z jego godziny śmierci. Chyba tylko dzieci się z tego śmieją.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii No i bardzo dobrze że się śmieją, patologię trzeba tępić wszelkimi możliwymi sposobami, a najlepiej u źródła czyli sprawiając że ludzie będą się wstydzić bycia patusem zamiast bycia z tego dumnym jak to ma miejsce teraz
  • Odpowiedz
Już pomijając kwestie tego czy była patuską, to ze ktoś nie żyje to mu daje przywilej żeby się z niego nie śmiać? xd Przypominam ze codziennie jest tu polewa z pewnego wielkiego Polaka xd gdyby nie było filmiku to nikt by sobie tak śmierci tej dziewczyny „nie wziął do serca”.
  • Odpowiedz