Wpis z mikrobloga

@Szenkes: nie ma ludzi brzydkich tylko są biedni
( ͡° ͜ʖ ͡°) Było takie zdj gdzie ziemniaka przerobili na twarz kobiecą, po prostu tona kosmetykow i tysiące wydane na urode robią robote. Tak to by wyglądały jak krowy xd
masz


@swiety_spokoj: tak ci się wydaje ale proporcje miasto wieś w podziale na przydział mężczyzn do kobiet i na odwrót są w mieście jest kobieta>mężczyzna na wsi jest mężczyzna>kobieta co więcej więcej mężczyzn chce zostać na wsi niż kobiet przez co mężczyźni na wsiach muszą bardziej się starać o kobiety przez co one nie muszą się tak starać by wyrwać lepszego mężczyznę niż miastowe zresztą zauważ że feministki radykalne(sfrustrowane kobiety) są
@swiety_spokoj: oczywiście ale pytanie było czemu są brzydsze nie eliminuje tego efektu ale go łagodzi to jest coś w stylu "8zl na godzinę albo mam 10 Ukraincow na Twoje miejsce" zresztą patriarchat temu utrzymywał się przez wieki bo mężczyźni ginęli na wojnach a każda chciała choćby byle jakiego by pomógł w utrzymaniu gospodarstwa (dał jej dziecko) , a dziś nie ma wojen i technologia też pomaga albo życie w mieście. Jak
@PoteznyMajkel: dane mówią, że w Polsce 78% użytkowniczek tindera walczy o 20% topowych samców, natomiast Mirek 5/10 otrzymuje 1% wszystkich możliwych polubień.

W innych miejscach na świecie te dane przybierają różne liczby, ale proporcja zostaje mniej więcej taka sama. Być może są jakieś wyjątki, o których mówisz, ale żeby kobiety zaczęły jakkolwiek zabiegać o mężczyzn 80% z nich musiałoby wyginąć xD
@swiety_spokoj: tu działa zasada jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma te badania są robione w krajach wysokorozwiniętych gdzie mężczyzna w większości wypadków jest zbyteczny. Dałem Syberie jako przykład bo jest tam deficyt mężczyzn oraz łatwiej jest żyć z partnerem niż sama. Już pomijając aspekty chęci posiadania potomstwa. Ja jako sergjej miałem więcej matchy od widać że prostych ale mniej więcej zadbanych kobiet mieszczących się
jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma


@PoteznyMajkel: ale to jest dosłownie zaprzeczenie hipergamii. Moim zdaniem to się wpasowuje w obraz małżeństwa, które miało zredukować hipergamię. Natomiast dziś więcej małżeństw się rozpada niż powstaje, a k0biety bardziej realizują powiedzonko "ALBO CZADA ALBO #!$%@?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@swiety_spokoj: dlatego jak mówię hipergamia sprawdza się w społeczeństwie kobiet nie martwiących się o byt, nie podawałem wyników z krajów takich jak Tajlandia Filipiny czy Kenia tam było dużo ich ale wiadomo działa pociąg do białego plus pociąg do stereotypu białego plus biały portfel zawierający zielone banknoty napewno nie drukowane w NBP :D podałem przykład krajów białych plus dodam że np w Moskwie to jest ciężej
@swiety_spokoj: no wiesz też nie bądźmy hipokrytami też pożądamy kobiety które umieją się o nas zatroszczyć np ugotować obiad posprzątać dom zaopiekować się dziećmi czy nami jak jesteśmy w chorobie a temu by nas samych odciążyć po pracy nawet w układzie robimy po 50% więc nie ma się co dziwić ze kobiety też na to patrzą ze związek jest od posiadania potomstwa i przez pare lat tak naprawdę kobiety są jak