Wpis z mikrobloga

@mam2zmatmy: Ja obstawiam, że gościu, z racji tego, że trochę czasu minęło, zanim zwłoki znaleźli, to się zmył gdzieś do DE, albo UK.
Bo myślę, że jakby samobója strzelił, to zrobił by to na miejscu, zaraz po zbrodnii.
Ale oczywiście się mogę mylić.
@Turbonekro: Mi się wydaje że właśnie za granicę nie wyjechał bo by o tym wiedzieli. Gość to przecież zaplanował, więc pewnie coś wykombinował też na ucieczkę. Narobił zapasów prowiantu, wody i się gdzieś skitrał i siedzi i czeka aż się uspokoi. Pierwsze dni go helikopetry szukały, psy z psami (( ͡° ͜ʖ ͡°)) i nic, więc jasne że ogarnął wcześniej jakiś plan. Czekam aż w końcu go
@Minieri: Też mnie ciekawi, ale skoro psy tropu nie złapały, helikoptery nic też nie namierzyły, to musi dziad gdzieś nieźle skitrany, on budowlaniec (chyba) to może sobie jakiś bunkier zrobił :)
A tak swoją drogą, mają jeszcze ludzie zakaz wchodzenia do tamtejszego lasu?
@Turbonekro: A nie mam pojęcia, śledziłem to od razu jak to zrobił i media o tym trąbiły, okazało się że to była rodzina wykopka nawet. Teraz dopiero mi ten wpis przypomniał że typ nadal się gdzieś kitra i nie mogą go złapać.