Wpis z mikrobloga

Zakup roweru elektrycznego to jeden z najlepszych zakupów dokonanych w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeździ się mega przyjemni a górki nie są problemem dla tego roweru, już ponad 200km przebiegu głównie jeżdżę jako normalny rower i czasem wspomaganie włączę.
Jak na elektryczny rower to SAMEBIKE LO26 jest bardzo lekkim rowerem i nawet jadąc bez wspomagania nie czuć wagi roweru.
Łatwo się go składa i łatwo wsadzić go nawet do mniejszego samochodu.
Na trasie minąłem sporo rowerów marki samebike (inne modele takie miejskie mniejsze).
Jak się ktoś zastanawiam to zdecydowanie polecam, świetnie wykonany rower który kosztuje niewiele więcej niż zwykły nieelektryczny rower.
Cena to $890 z wysyłką z EU link na PW
#banggood #lowcychin #erower #ebike #rower #pieniny #gory
Pobierz LowcyChin - Zakup roweru elektrycznego to jeden z najlepszych zakupów dokonanych w ty...
źródło: comment_1627833958Au56gve9V5PUVTgZLBLqWe.jpg
  • 11
za 1500 zł

bardzo dobre rowery


@tomasz3: Wybierz jedno ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie mówię, że trzeba wydawać od razu 10k. Do rekreacyjnej jazdy od czasu do czasu kupisz rower za 2k. Ale jakakolwiek ambitniejsza jazda, gdzie zaczniesz pykać już minimum te 2-3 tysiące rocznie w różnych warunkach i szybko się okazuje, że pół roweru jest z gównolitu.

Nie płacisz tylko za markę - za gwarancję na
@geuze: Masz rację ja tyle nie jeżdżę więc rower dla pasjonatów pedałowania mi nie potrzebny:) Spokojnie tańszy model z elementami shimano mi wystarczy. Wszystko zalezy jak kto myśli o rowerze,ile jedźi i jaki ma budżet. Ja mam rower firm Kands i nic się w nim nie psuje, nie jeżdże nie wiadomo ile ale spokojnie spełnia moje oczekiwania.Kupiłem go za 1699 zł w 2015 roku. Myślę od czasu do czasu nad elektrycznym.
@tomasz3: jak sie rozgladlem sobie za rowerem to nic sensownego nie bylo ponizej 2,5k i mniej wiecej za tyle ostatecznie kupilem do jazdy rekreacyjnej pare razy do roku. zamniej to juz same badziewie
@kimikini: wiesz co jak sobie przypomniałem że od pandemii jest problem z rowerami i czekaniem na nie czy na części do wymiany też więc zapewne wszystko też podskoczyło cenowo jak wiele innych produktów.