Wpis z mikrobloga

Czas na doroczny reminder że Powstanie Warszawskie było rzezią młodych ludzi przez bandę bezrefleksyjnych napaleńców, którzy nie zostali za tą zbrodnię rozliczeni, a dzisiejsze prawaki tasujące się do tego wydarzenia i gloryfikujące je są takim samym błotem intelektualnym jak ówczesna sanacja.

Szacunek dla ludzi którzy walczyli na wojnie, wieczna pogarda ludziom którzy posyłali dzieci na śmierć i każdemu kto to gloryfikuje. Ha tfu!

#neuropa #powstaniewarszawskie #bekazprawakow chociaż beki tu brak.
Kozajsza - Czas na doroczny reminder że Powstanie Warszawskie było rzezią młodych lud...

źródło: comment_1627810860H8isbgXlS8FyP873wgHtSv.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzych0: dzisiaj byś sobie nie mógł popluć na rząd albo pośmiać sie z papieża bo by cie zawinęli za pisanie takiego czegoś w internecie, ciesz sie że mieszkasz pisowskiej polsce a nie putinowej rosji kmiocie
  • Odpowiedz
którzy nie zostali za tą zbrodnię rozliczeni, a dzisiejsze prawaki tasujące się do tego wydarzenia i gloryfikujące je


@Kozajsza: tak mnie zastanawia, dlaczego nie robicie takich wpisów o zbrodniach komunistycznych?

TAK - SIĘ - TYLKO - ZASTANAWIAM

  • Odpowiedz
@mienskoduszone: typie od ruskich nas wyrwała solidarność a nie powstanie. Nasz wielki rząd na uchodźstwie razem z wielkim dowództwem tak nam przyjaciół zrobił ze zachód na nas machnął ręka i bez chwili zastanowienia zostawił Stalinowi. Wyjdź z swojej banki informacyjnej serwowana przez prawicę i poczytać coś innego niż odrzeczy
  • Odpowiedz
Ciała, jakie usiłowali ściągnąć, nie przypominały nawet sit. To były krwawe kawałki mięsa, przemieszane z odzieżą, bez rąk, nóg, głów, niepodobne do tego, że były kiedyś istotami ludzkimi


@Zepelin9: Nie chce mi się w to akurat wierzyć
  • Odpowiedz
@Phyrexia2: Tak wskazują świadkowie. Możesz to potwierdzić w innych miejscach oczywiście. Podobnie jak akcję na lotnisku (o niej jest notka na Wiki między innym).

Ja wiem, że prawdziwy obraz wojny dla niektórych może być szokujący, ale trzeba jednak to być w stanie przełknąć. Powstanie Warszawskie było rzezią ludzi idących nieuzbrojeni na cekaemy. Wyglądało więc jak wyglądało.

https://armiakrajowa.org.pl/tabliczki/11.html
  • Odpowiedz
@krzych0: solidarność miałaby #!$%@? do gadania gdybyśmy byli w ruskich granicach, mieliśmy szczęście że nie byliśmy oficjalnie jedną z sowieckich republik, doedukuj sie troche zanim zaczniesz mnie poprawiać
  • Odpowiedz
@mienskoduszone: stary dyskutuje się z tobą jak z psem to się nie dziw ze pozostaje mi tylko smiech. Upierasz się przy jakimś twierdzeniu a na pytanie gdzie znajdę jego potwierdzenie nie dostaje niczego. Więc?
  • Odpowiedz
Rosjanie nie zatrzymali na Wiśle od tak bo im się spodobało tylko czekali aż polska partyzantka się wykrwawi walcząc z Niemcami, taki był ich plan od początku.


Kolejną sprawą było to że to sami Rosjanie bardzo zachęcali polskich dowódców do zorganizowania powstania, rozsyłali ulotki z samolotów obiecywali że wspomogą Polaków zbrojnie ale niestety wiemy jak to się skończyło.

Polacy chcieli też wywołać powstanie z zamysłem że Rosjanie im pomogą i powitają ich
  • Odpowiedz
@mienskoduszone: jeżeli to taka wiedza z 4 klasy SP to na pewno znajdziesz dowolne opracowanie potwierdzające to twierdzenie. Jeżeli jesteś tak wykształcony to wiesz ze dowod jest po stronie twierdzącej. A to ty pierwszy twierdziłeś ze gdyby nie powstanie to byśmy mówili po rusku.

A wiec, dowod albo stfu
  • Odpowiedz