Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra mirki. Amator here. Podłogę robię w 100 letniej kamienicy. Tak, ten strop smaruje folią w płynie żeby odciąć się od ewentualnego smrodu z dołu. Wiem że to przesada ale już robię więcej niż trzeba. Pod spodem jest piwnica. Folia dlatego żeby zbytnio nie obciążać stropu na dzień dobry. Teraz pytanie. Widzicie te wnęki na fotce. Chcę to wyrównać żeby łatwiej styropian się układało i wylewkę na koniec.
Czym te wnęki uzupełnić? Keramzyt będzie ok?
#budowlanka #budownictwo #remont #remontujzwykopem #pytanie #castorama #kamienica #mieszkanie
mieszkamtu - Dobra mirki. Amator here. Podłogę robię w 100 letniej kamienicy. Tak, te...

źródło: comment_16278109259U65yXlqdfiTNSvqv8WZi5.jpg

Pobierz
  • 23
@mieszkamtu: miałem identyczny problem, w jednym miejscu zasypiałem to piachem, a w drugim zrobiłem wylewkę, jako tako zadziałało żeby potem na to styropian położyć
@mieszkamtu: W takim razie to nie ten, choć wypełnienie jest z jakiś prefabrykatów żelbetowych. Co do Twojego pytania, to przy małych nierównościach możesz zastosować keramzyt albo piasek kwarcowy.
@Rafalski45: Nie wiem czy zauważyłeś ale on położył hydroizolację podpłytkową na stropie piwnicy która znajduje się w kamienicy z 1921. Tam należało położyć raczej poziomą izolację przeciwwilgociową. Pytanie jak to wpłynie na mury w których zatrzyma się jednak ta wilgoć. Tutaj mamy produkt który ma być kładziony na suche podłożone. Może primcal ma taki produkt, ale niestety to co znalazłem na szybko z informacji które sam podał to jest podpłytkowe czyli