Wpis z mikrobloga

#banki #finanse #afera #ekonomia #bankowosc #pekao PEKAO S.A. - Chciałem przestrzec wszystkich, którzy zastanawiają się aby przejść do tego banku. Byłem w nim wiele lat - ostatnio przeszedłem do mbanku. Różnica jest miażdżąca. W mbanku nie mam żadnych opłat, w PEKAO S.A. opłaty potworne co miesiąc. Mamy dwa konta w rodzinie w PEKAO S.A. i efekt jest taki, że na każdym koncie pobierane są opłaty miesięczne około 10 zł, oprócz tego za wiele operacji, nawet błachych, jakieś naliczanie dodatkowych opłat. Wszystko zakamuflowane za co jako "opłata bankowa". Gdy zrobiłem podsumowanie w przeciągu kilku lat wyszło że pobrali ponad 800 zł samych opłat. Natomiast jakbym podsumował to od początku to szacuje, że bank przyciął sobie na nas przynajmniej 5000 zł na opłatach bankowych. NIE POLECAM PEKAO S.A. i jeśli ktokolwiek z was jest w tym banku to radzę przenieść się do innego. Poza tym zero funkcjonalności: nie ma powiadomień że przyszedł przelew, zero sensownych możliwości oszczędzania, wiele przelewów które chciałem zrobić na zachodzie - nie były uznawane. W mbanku działa to co tam było nie do pomyślenia, że może istnieć. Poza tym robią co mogą by utrudniać wyjście z banku i zamknięcie. Saldo musi być równiótko 0 groszy tylko, żę bardzo cięzko to zrobić gdyż w nieoczekiwanym momencie przychodzą kolejne opłaty. NIE POLECAM PEKAO S.A. ŻUBR - Uciekajcie ludzie z tego banku jeśli jeszcze tam jesteście.
  • 23
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Ofertę? człowieku ja jestem w tych dwóch bankach i na żywo ludziom tutaj daje recenzję by wiedzieli jak jest. Ty patrzysz na oferty z zewnątrz jak widać - na reklamy :) a ja jestem w środku. I faktem jest że opłaty bankowe miesiąc w miesiąc ponad 20 zł mnie wychodzi a w mbanku nic (mimo, że nie jestem jakimś fanem mbanku tylko widzę różnice ogromną). Kompromitujesz się strasznie.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: no szkoda czasu, po cholere wchodzisz na mój post w ogóle. Widocznie to nie jest dla ciebie. Jesteś takim fanem pekao SA to siedź tam. Ja napisałem moją opinie dla ludzi aby ich ostrzec przed ładowaniem się w koszta. Także elo i nie odpisuj lobbysto:)
  • Odpowiedz
@miesozercy_pod_noz: buahahahaha. Nawet nie mam konta w pekao. Nie no. Właściwie to mam, bo idea bank to teraz Pekao. Ale niedługo go nie będzie, bo zamykam.

Tak btw, to mbąk ma tendencje do zmian opłat i może się okazać że za rok dwa będziesz płacił

A skoro nie ogarniasz takich rzeczy, to sporo zapłacisz
  • Odpowiedz