Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak oglądałem film 40-letni prawiczek i typ tam poznał babe co miała sklep "sprzedamy Twoje rzeczy na eBayu" i pomyślałem sobie wtedy ale idiotka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minęło 16 lat i sobie myślę, ale byłoby zajebiscie gdyby istniała firma która sprzeda moje rzeczy na OLX :D mam stos gratów które tracą wartość i zajmują miejsce, ale jak pomysle że muszę to rozkładać, robić zdjęcia, tluc się se skamwrami, odpowiadać na 40 pytań dziennie, negocjowac z januszami i później to wysyłać to serio chciałbym zeby ktoś to zrobil za mnie :D istnieją takie firmy? Najlepiej w ogóle w #krakow

#sklepyinternetowe #kiciochpyta #olx i ch.. Jescze dam #lombard i #komis
  • 9
@Aerwin: kiedyś, lata temu, miałem taki plan nawet zacząłem realizować ale nie poszło, skupiłem się na handlu tradycyjnym. do takiego czegoś trzeba mieć spory kapitał na start, magazyn i lokal w mieście a to już koszta.
@ms93: prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Naqrviam: właśnie nawet mi się zdjęć nie chce robić :D

@PozorVlak: sek w tym że nie musisz mieć magazynu w mieście (σ ͜ʖσ) no i zamiast kapitał możesz brać w komis. Szkoda ze na to nie wpadłem na studiach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aerwin: Napisałem, że prawie, bo lombardy mają opcję odkupu, ale jeśli chcesz, to możesz im towar po prostu sprzedać i oni sobie to sprzedadzą dalej - czyli zdobią dokładnie to, czego szukasz.
@KromkaMistrz: akurat mam wszystko w jednej dużej walizce na kółkach :D

@ms93: wiem, ale mam głównie osprzęt do produkcji video i w lombardzie za coś takiego dostałbym mały hajs albo w ogóle by nie chcieli, bo randomy tskich rzeczy raczej nie kupują